226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

ISIC TOUR 2014: První týden je za námi

Populární road show Lenovo ISIC TOUR 2014 Powered by Microsoft má za sebou první týden zastávek. Navštívili jsme studenty v Praze a Hradci Králové. Jak vše probíhalo a na co se můžete těšit na dalších zastávkách? Koukněte do článku.

V úterý 30. září jsme zahájili tour na ČVUT v Praze. Již před začátkem akce se studenti začali scházet a netrpělivě čekali na rozdání soutěžních ISIC formulářů. Za jejich vyplnění čeká na každého ISIC balíček plný dárků od našich partnerů, např. od Lenovo a Microsoft žvýkačky a propiska, od Chio balení chipsů, od Nestlé Nescafé instantní nápoj nebo od Tic Tac balení Tic Tac a PostIt lepící bloček. A navíc při zodpovězení soutěžní otázky můžete vyhrát jednu ze skvělých cen ve Velké hře. O tom ale níže…

Ve středu nás čekala opět Praha, tentokrát ale Univerzita Karlova na Albertově. Zahajovací den výuky jsme studentům zpříjemnili společně s našimi partnery. Například u stánků Lenovo a Microsoft se studenti mohli zapojit do soutěže o vlastní 3D model.

Poslední zastávkou týdne byla Univerzita Hradec Králové. Studenti se již od začátku zastavovali u ISIC stánku a dožadovali se ISIC balíčku. 🙂 U jednoho z dalších partnerů, kterým je Tic Tac, se mohli studenti pustit do bitvy v piškvorkách proti Tic Tac týmu. Odměnou pro vítěze pak bylo balení Tic Tac bonbónů. V příštím reportu vám napovíme, co se děje u dalších partnerů. Nebo sledujte náš Facebok ISIC POINT, kde najdete i kompletní fotoreport a další aktuální informace.

IT2014_Orange_HeroIT2014_Tablet_Hero IT2014_White_Hero IT2014_Mouse
I letos hrajeme ve Velké hře o ty nejlepší vychytávky od Lenovo a Microsoft (Notebook Lenovo YOGA + Office 365, Lenovo YOGA Tablet + klávesnice, Smartphone Lenovo S850 a Microsoft bezdrátová myš 4000) nebo dárkové balíčky od Garnier. Jak se můžete zúčastnit Velké hry? Stačí na jedné ze zastávek vyplnit soutěžní formulář, tipnout si odpověď na jednoduchou otázku a pak už se jen těšit na svou cenu. K vyhodnocení dojde po konci naší tour. Zde naleznete kompletní pravidla Velké hry.

Přidejte se i vy k naší tour a přijďte si s platným ISIC pro ISIC balíček plný dárků.

Více o Lenovo ISIC TOUR 2014 Powered by Microsoft a kompletní přehled zastávek najdete na www.isic.cz/isictour.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]