226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

ISIC TOUR 2014: Druhý týden s rekordem

Studenty oblíbená road show Lenovo ISIC TOUR 2014 Powered by Microsoft má za sebou další týden zastávek. Vyrazili jsme za studenty do Pardubic, Plzně a Českých Budějovic. Koukněte do článku na fotogalerii, ať víte, na co se můžete těšit příští týden.

V úterý 7. října jsme odstartovali tour na Univerzitě Pardubice. Počasí nám během cesty moc nepřálo, ale nakonec se umoudřilo a mohli jsme pro vás s našimi partnery připravit skvělý program se soutěžemi o dárky. A samozřejmě, kdo měl platný ISIC, mohl si přijít pro vytuněný ISIC balíček.

Středeční zastávkou ISIC TOUR se stala Plzeň. Západočeská univerzita nás přivítala příjemným počasím. Studenti vyplňovali ISIC soutěžní formuláře jak o život. Hraje se např. o Lenovo notebook Yoga nebo nebo tablet. Více o Velké hře se dozvíte níže.

A na závěr něco neuvěřitelného! Poslední zastávka tohoto týdne, Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích nám vykouzlila na tvářích nejeden spokojený úsměv. A to díky vám, studenti! Byla vás doslova pořádná řada… Jsme rádi, že jste byli stejně spokojení, jako my.

P.S. Rekord z Českých Budějovice v počtu rozdaných ISIC balíčků nebude vůbec snadné překonat.

IT2014_Orange_HeroIT2014_Tablet_Hero IT2014_White_Hero IT2014_Mouse
I letos hrajeme ve Velké hře o ty nejlepší vychytávky od Lenovo a Microsoft (Notebook Lenovo YOGA + Office 365, Lenovo YOGA Tablet + klávesnice, Smartphone Lenovo S850 a Microsoft bezdrátová myš 4000) nebo dárkové balíčky od Garnier. Jak se můžete zúčastnit Velké hry? Stačí na jedné ze zastávek vyplnit soutěžní formulář, tipnout si odpověď na jednoduchou otázku a pak už se jen těšit na svou cenu. K vyhodnocení dojde po konci naší tour. Zde naleznete kompletní pravidla Velké hry.

 

Přidejte se i vy k naší tour a přijďte si s platným ISIC pro ISIC balíček plný dárků.

Více o Lenovo ISIC TOUR 2014 Powered by Microsoft a kompletní přehled zastávek najdete na www.isic.cz/isictour.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]