226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

ISIC TOUR 2014: Celá Morava za námi

Po cestování po Čechách a části Moravy jsme s Lenovo ISIC TOUR 2014 Powered by Microsoft obsadili i zbytek krásné Moravy. A i když nám počasí přálo jen na první zastávce v Olomouci, přesto jste v Ostravě a Brně vytvořili příjemnou atmosféru. Musíme potvrdit: Univerzita Palackého v Olomouci, Vysoká škola báňská – Technická univerzita v Ostravě a Mendelova univerzita v Brně má nejmilejší studenty!

V Olomouci jsme si užívali krásného slunečného počasí. Váš zájem o ISIC balíčky byl opravdu velký, a to nejen v Olomouci, ale i na středeční zastávce v Ostravě. Deštivé počasí nás „vyhnalo“ pod střechu menzy. Ale i tak jste si nás našli a mohli jste například soutěžit v ISIC stanu v šipkách o jízdenku po Evropě se Student Agency nebo kosmetické balíčky od Garnier.

Poslední moravskou zastávkou týdne bylo Brno. Déšť vystřídala zima, ale rekordní počet odevzdaných soutěžních formulářů potvrdil, že vás ISIC TOUR baví. Za což moc děkujeme.

Před námi jsou poslední tři zastávky v Praze. Přijďte i vy za námi na ČZU, VŠE a VŠCHT. Těšíme se na vás!

IT2014_Orange_HeroIT2014_Tablet_Hero IT2014_White_Hero IT2014_Mouse
I letos hrajeme ve Velké hře o ty nejlepší vychytávky od Lenovo a Microsoft (Notebook Lenovo YOGA + Office 365, Lenovo YOGA Tablet + klávesnice, Smartphone Lenovo S850 a Microsoft bezdrátová myš 4000) nebo dárkové balíčky od Garnier. Jak se můžete zúčastnit Velké hry? Stačí na jedné ze zastávek vyplnit soutěžní formulář, tipnout si odpověď na jednoduchou otázku a pak už se jen těšit na svou cenu. K vyhodnocení dojde po konci naší tour. Zde naleznete kompletní pravidla Velké hry.

Přidejte se i vy k naší tour a přijďte si s platným ISIC pro ISIC balíček plný dárků.

Více o Lenovo ISIC TOUR 2014 Powered by Microsoft a kompletní přehled zastávek najdete na www.isic.cz/isictour.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]