226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

ISIC TOUR 2014: Buďte in s notebooky a tablety Lenovo

Lenovo se stalo generálním partnerem letošní ISIC TOUR 2014 a díky tomu si na jednotlivých zastávkách máte šanci vyzkoušet celou řadu stylových notebooků, tabletů a telefonů. Zároveň se můžete zapojit do Velké hry o zajímavé ceny.

Oblíbená roadshow Lenovo ISIC TOUR 2014 Powered by Microsoft se rozjela napříč republikou, aby vás podpořila v začátcích nového školního roku. Nenechejte proto nic náhodě a přijďte si prohlédnout nové technologické novinky, které by vám studium mohly velmi usnadnit.

Před každou z vybraných univerzit je k dispozici stánek Lenovo, který se pyšní přehlídkou moderních a inovativních notebooků a tabletů. Do ruky se vám tak dostane tablet Lenovo Miix s operačním systémem Windows 8.1 nebo si můžete vyzkoušet extrémně dlouhou výdrž baterie u revolučního tabletu YOGA, který se proslavil svými třemi režimy použití – Podrž, Postav, Polož. Díky této neuvěřitelné flexibilitě můžete tablety používat, kdekoliv se vám zalíbí, a práce s nimi vás bude jednoduše bavit. K vidění jsou také produkty z řady lehkých a tenkých notebooků Flex a vícerežimový Ultrabook Lenovo YOGA.

Na stánku však nechybí ani chytré telefony Lenovo, které si vás získají už na první pohled. Všestranný Lenovo A536 je vysoce výkonný a přitom rozhodně nezruinuje váš studentský rozpočet. Za vyzkoušení však stojí i modely S850 a S860. Tyto stylové smartphony jsou doslova nabité funkcemi a představují bezkonkurenční řadu designových, štíhlých a výkonných chytrých telefonů se systémem Android.

I letos se ve Velké hře hraje o ty nejlepší vychytávky pro studenty. Jsou mezi nimi třeba Lenovo YOGA s balíčkem Office 365, Lenovo YOGA Tablet spolu s klávesnicí, smartphone Lenovo S850 a Microsoft bezdrátová myš 4000. Přijďte si proto s Lenovo zahrát o super ceny také před vaši školu.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]