226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

ISIC TOUR 2014: Brno bylo nejlepší!

Po cestování po Čechách jsme s Lenovo ISIC TOUR 2014 Powered by Microsoft zamířili na Moravu. Naším domovem se na tři dny stalo Brno a s ním Vysoké učení technicke, Masarykova univerzita a Veterinární a farmaceutická univerzita. A musíme uznat: Brno bylo prostě nejlepší!

Nejlepší to v Brně bylo hned z několika důvodů. Bylo vás hodně (určitě můžeme napsat, že jste se postarali o rekordní účast), byli jste milí a chválili nás a bylo také nádherné počasí. Prostě skvělý celý týden s vámi.

Podívejte se i na video, na kterém uvidíte, jak to vypadalo na Veterinární a farmaceutické univerzitě, když chtějí studenti získat s platným ISIC vychytaný ISIC balíček plný dárků od našich partnerů.

 

IT2014_Orange_HeroIT2014_Tablet_Hero IT2014_White_Hero IT2014_Mouse
I letos hrajeme ve Velké hře o ty nejlepší vychytávky od Lenovo a Microsoft (Notebook Lenovo YOGA + Office 365, Lenovo YOGA Tablet + klávesnice, Smartphone Lenovo S850 a Microsoft bezdrátová myš 4000) nebo dárkové balíčky od Garnier. Jak se můžete zúčastnit Velké hry? Stačí na jedné ze zastávek vyplnit soutěžní formulář, tipnout si odpověď na jednoduchou otázku a pak už se jen těšit na svou cenu. K vyhodnocení dojde po konci naší tour. Zde naleznete kompletní pravidla Velké hry.

Přidejte se i vy k naší tour a přijďte si s platným ISIC pro ISIC balíček plný dárků.

Více o Lenovo ISIC TOUR 2014 Powered by Microsoft a kompletní přehled zastávek najdete na www.isic.cz/isictour.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]