226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

ISIC NEWS č. 1: Kdo nám píše? Pánové z Asteroidu!

Parta čtyř kamarádů z Tábora, Jarda, Martin, Honza „Johny“ (21 let) a Tomáš „Guči“ (18 let), se ničím výrazně neliší od svých spolužáků ze Střední zemědělské školy. Snad jen tím, že svou formací Asteroid Team pomalu dobývají sociální síť Instagram.

Kluci se dali dohromady na střední škole, kde všichni studují již čtvrtý ročník (první tři z nich, jak sami tvrdí, pod heslem: „Studuju pomalu, ale jistě.“). Navzájem zjistili, že je baví dělat různé „blbosti“ a fotit spoustu vtipných fotek.

Jak to všechno bylo?

Zdravíme všechny čtenáře ISIC NEWS. Rádi bychom Vám představili naši formaci Asteroid Team. Všechno to začalo jedno odpoledne ve druháku, když jsme měli zrovna delší chvilku. Tomáše napadlo, že bychom si mohli založit účet na Instagramu, kam můžeme vkládat naše společné fotky. Nápad nás všechny zaujal, a tak zbývalo doladit už jen jméno, ideálně naprosto bez smyslu a logiky. Nakonec padla volba na Asteroid_Team. A tak jsme začali vkládat fotky a doufali, že někoho pobaví. Postupem času, když nám někteří lidé psali, že se jim naše fotky líbí, jsme získávali čím dál větší motivaci fotit další a bláznivější fotky. Později se přidali i videa a dneska máme i profil na Facebooku, či YouTube. Jsme rádi, že se díky nám někteří dokážou pobavit a my přitom bavíme sami sebe. Inspiraci někdy hledáme opravdu těžko a proto ne každý náš výtvor je tak povedený, jak bychom si přáli. Snažíme se hlavně využít situace a čerpat z toho co se momentálně nachází kolem nás. Naším cílem je hlavně se snažit pobavit naše sledující, v čem bychom rádi pokračovali do budoucna. Také máme pár nápadů a překvapení, které v budoucnu chceme realizovat. Můžeme třeba prozradit, že máme v plánu natočit delší YouTube video se známější osobností.ISIC_NEWS_cislo_01_0315.indd

Letos nás čeká maturita, takže doufáme, že jí zvládneme na první pokus. Jinak jsme všichni vášniví sportovci. Hrajeme fotbal, chodíme do fitka, plaveme a děláme spoustu dalších sportů. Zvláštní případ je ale Honza, ten je tak zapálený a obětavý hokejista, že ho v nemocnici znají líp než ve škole.

[dt_highlight color=“#4ebcbd“]ISIC TIP: Stáhněte si nové ISIC NEWS s Asteroid Teamem.[/dt_highlight]

 

Najděte si Asteroid_Team na Instagramu, Facebooku nebo YouTube.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]