226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

ISIC myslí na vaše zdraví

Léto je v plném proudu, slunce hezky hřeje a právě teď je ta správná doba myslet na pravidelný pitný režim. Pitný režim je v letních dnech základem pro zdraví a pohodu vašeho organismu. Lze ho však dodržovat mnohem zábavněji než jen se sklenicí vody.

Pokud máte vlastní shaker, můžete si sami kdykoliv namíchat nejrůznější barevné cocktaily podle své chuti z pohodlí svého domova nebo jej vzít na garden párty se svými přáteli. Kde takový shaker sehnat? ISIC pořádá skvělou letní soutěž v přípravě nejlepšího ISICocktailu, ve které můžete vyhrát míchací sadu – shaker, který je na léto skvělým společníkem a pomocníkem v dodržování pitného režimu.

V horkých letních dnech by měl každý člověk vypít rovnoměrně, tedy během celého dne, alespoň dva až tři litry vody, do toho se však nepočítají nápoje jako je mléko, káva či alkohol. Proto je skvělé využít shaker také k přípravě šťavnatých mocktailů.

Pokud však zrovna nemáte příležitost připravit si vlastní ovocné nápoje, je skvělou volbou zastavit se na osvěžující fresh džusy ve Fruitisimu nebo na zábavné drinky Tapi Tea, kde můžete využít svůj ISIC/ITIC a IYTC průkaz a získat tak 10% slevu na Tapi „míchačky“ a 10% slevu na produkty Fruitisimo Fresh. ISIC slevy můžete využít také ve Starbucks, kde se osvěžíte třeba ledovou kávou za výhodnější ceny. Pobočky Fruitisimo, Tapi Tea i Starbucks můžete potkat téměř v každém větším městě, pro bližší informace se však můžete podívat na přesné rozmístění těchto poboček na www.isic.cz/slevy.

Chcete v létě pořádně relaxovat? Zkuste to s osvěžujícím relax mocktailem. Jednoduše smíchejte pomerančový džus s perlivou vodou, šťávou ze dvou limetek a spoustu ledu pro to nejlepší osvěžení. Pokud se chcete naopak nabít energií, neváhejte a přidejte do vašeho letního drinku trochu chia semínek.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]