226-222-333 9:00 - 17:00
 • cs

ISIC LETNÍ SOUTĚŽ: Cestujte a foťte se s ISIC!

Kdy jindy zažít tu největší zábavu s přáteli, než při vydařeném prázdninovém výletu? Prázdniny prostě přejí letním dobrodružstvím. Pokud jste se za dobrodružstvím vydali i vy, nezapomeňte ho zdokumentovat a mít u sebe ISIC. Budete se moci zúčastnit velké ISIC letní soutěže o lákavé ceny. Pojďte do toho!

Co musíte udělat?

K tomu, abyste se mohli účastnit ISIC LETNÍ SOUTĚŽE, stačí vlastnit mobil nebo fotoaparát a průkaz ISIC. Jak postupovat? Vyfoťte nejlepší moment z vašeho výletu spojeného s ISIC. Může to být návštěva hradu se zlevněným vstupném na ISIC nebo zakoupení zlevněné jízdenky s ISIC před začátkem cesty za vaším letním dobrodružstvím. Fantazii se meze nekladou a oceníme zejména originální a kreativní fotografie. Nezapomeňte, že na fotce musí být zachycen jak moment z výletu, tak i průkaz ISIC.

Jaký je průběh soutěže?

Soutěžní fotografie zasílejte nejpozději do 29. 7. 2015 na e-mail marketing@isic.cz. K fotografii můžete připojit i průvodní text. Vybrané fotografie budou od 3. 8. do 17. 8. 2015 zveřejněné na naší Facebook stránce ISIC POINT (www.fb.com/isicpoint) ve vytvořeném albu s názvem ISIC LETNÍ SOUTĚŽ, kde budou sbírat hodnocení prostřednictvím tlačítka To se mi líbí (LIKE) od vašich přátel nebo ostatních uživatelů Facebooku.

Šance na výhru jsou více než velké, stačí zaujmout s nejlepší fotografií. Vyhrávají fotografie s nejvíce získaným počtem hodnocení To se mi líbí.

O co hrajeme?

 1. místo – 1x Office 365 (předplatné na 1 rok)
 2. místo – 1x sada na přípravu koktejlů
 3. místo – 1x spací pytel LOAP
 4. místo – 1x sportovní batoh LOAP
 5. místo – 1x sportovní batoh LOAP
 6. místo – 1x Beachball Game Set + funkční tričko LOAP
 7. místo – 1x průvodce National Geographic* dle vlastního výběru
 8. místo – 1x průvodce National Geographic* dle vlastního výběru
 9. místo – 1x peněženka a pásek LOAP
 10. místo – 1x peněženka a pásek LOAP

*Průvodce National Geographic k výběru: Austrálie, Indie, Kréta, Peru, Provence & Azurové pobřeží, Rumunsko, Španělsko

Při odeslání soutěžní fotografie soutěžící souhlasí s Pravidly ISIC LETNÍ SOUTĚŽE.

Pravidla ISIC LETNÍ SOUTĚŽE:

 1. Na soutěžní fotografii musí být vidět průkaz ISIC (popř. ITIC nebo ALIVE) a moment z vašeho výletu.
 2. Pouze fotografie zaslané do 29. 7. 2015 na e-mail marketing@isic.cz se mohou účastnit soutěže.
 3. Hodnocení tlačítkem To se mi líbí na Facebook ISIC POINT je možné pouze do 17. 8. 2015. V případě, že dojde k získání stejného počtu hodnocení, o pořadí rozhodne odborná porota složená ze tří členů marketingového oddělení organizátora soutěže.
 4. Soutěžící se zasláním fotografie souhlasí i s jejím zveřejněním na webových stránkách organizátora soutěže a na profilech organizátora soutěže na sociálních sítích. Soutěžící dále souhlasí s případným zveřejněním v ostatních on-line nebo off-line médiích organizátora soutěže.
 5. Soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí.
 6. Účastníci se soutěže účastní s vědomím, že nemohou požadovat výhry v celkovém rozsahu ani v jednotlivých případech ve vyšší hodnotě nebo ve větším množství, než jaké určí organizátor, ani nejsou oprávněni požadovat na místo výher peněžité plnění.
 7. Výhry nelze vymáhat soudní cestou.
 8. Organizátor si vyhrazuje právo změnit podmínky či pravidla této soutěže, případně soutěž zastavit, přerušit či odložit.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]