226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

ISIC doporučuje: zapojte se do soutěže Global Management Challenge!

Vyzkoušejte si roli manažera v největší manažerské soutěži na světě Global Management Challenge. Sestavte svůj tým a vyzvěte studenty z celého světa. Získáte unikátní možnost ověřit si teoretické znalosti ze školy v praxi a zkušenosti v klíčových oblastech řízení virtuální firmy. Vítěz české edice navíc získá bezplatné studium MBA a možnost reprezentovat ČR na světovém finále v Macau. Registrace soutěže končí 30. října 2015, tak neváhejte!

Nábor na účast v mezinárodní manažerské soutěži v řízení virtuální firmy Global Management Challenge je v plném proudu. Přidejte se k nám, slavnostní zahájení letošního ročníku se koná už v pondělí 9. listopadu 2015 v prostorách Vysoké školy finanční a správní. Generálním partnerem je společnost J&T Banka. Akademickým partnerem soutěže je ISIC.

Global Management Challenge nabízí ještě víc! V této soutěži založené na počítačové simulaci strategického řízení firmy si nejenom posílíte své kompetence a naučíte se pracovat v týmu, ale budete mít přímou možnost seznámit se zblízka s řízením firmy, která bude vaším patronem. A to už je skutečná výzva, neboť minulé ročníky nám dokazují, že řada účastníků v minulosti obdržela od firemních patronů nabídku zaměstnání. Global Management Challenge se tak může stát prvním krokem vaší kariéry. Další podrobnosti i registrační formulář naleznete na www.vsfs.cz/gmccz.

CZ_2015_10_30_Prijmete vyzvu

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]