Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

ISIC cestovní pojištění nejen pro dobrodružné cestovatele

Letní prázdniny jsou už tady a spolu s nimi i letošní cestovatelská sezóna plná nezapomenutelných dobrodružství a zážitků z celého světa. Ke každému správnímu cestovatelskému plánu nepochybně patří i cestovní pojištění, které byste si měli se sebou na svoji zaslouženou dovolenou přibalit. Díky téhle maličkosti si pak můžete užívat poznávaní celého světa bez sebemenších starostí a problémů. Právě tuhle jistotu vám nabízí ISIC roční cestovní pojištění, které můžete využít na svou letní dovolenou, ale také na další různé cesty v jakémkoliv ročním období. Co proto musíte udělat?

 

Stačí, když budete mít platný průkaz ISIC, ISIC Scholar, ITIC, IYTC nebo ALIVE a cestovní pojištění můžete získat již od 200 Kč. Délka platnosti pojištění může být různá (maximálně 16 měsíců), přičemž je ovlivněna nejen vašim průkazem, ale taky výběrem toho správného tarifu pro vaše cestovatelské plány po Evropě nebo po celém světe (více informací na www.isic.cz/pojisteni).

Pokud se přes léto chystáte na kratší poznávací nebo oddychový pobyt, můžete využít naši nabídku ISIC roční cestovní pojištění s krátkodobými výjezdy pro celý svět od 200 Kč. K základnímu tarifu si můžete zvolit i různá připojištění, jakými jsou sporty, odpovědnost za škodu, ztráta cestovních dokladů a zavazadel nebo rozšířené asistenční služby.

 

Stejnou možnost připojištění můžete využít, i když patříte k náročnějším cestovatelům, kteří by se chtěli toulat po Evropě nebo celém světe delší dobu. V tomhle případě si můžete vybrat z naší nabídky ISIC roční cestovní pojištění pro dlouhodobé výjezdy již od 1600 Kč. Tuhle nabídku s možností připojištění (sporty, odpovědnost za škodu, ztráta cestovních dokladů a zavazadel, rozšířené asistenční služby) můžete využít nejen na delší dovolenou, ale taky pro plánované studijní pobyty a stáže v zahraničí.

 

Naši nabídka nezapomíná ani na ty z vás, kteří patříte k aktivním cestovatelům se sportovním duchem a namísto nových částí světa rádi objevujete další krásná a zajímavá místa České republiky. Pro vás máme připravené Úrazové připojištění na sporty, které je vhodné nejen pro aktivní dovolenou v České republice, ale také pro vytoužený odpočinek.

Více informací ke všem tarifům najdete na našich stránkách www.isic.cz/pojisteni nebo na telefonním čísle 226 222 329.

S námi můžete cestovat kamkoliv a bez problémů.

Související články