Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Z nařízení vlády ČR dochází k dalším omezením, které budou mít vliv také na vydávaní průkazů ISIC na našich prodejních místech. Průkazy je v tuto dobu možné zakoupit na pobočkách společnosti České dráhy a.s. (kromě Pardubic). Vyhledat nejbližší pobočku můžete zde. Průkaz ISIC můžete také objednat online na našich webových stránkách.

ISIC AWARDS 2018

Opět a zase se hlásí ISIC AWARDS aneb nejoblíbenější sleva a poskytovatel slev s průkazem ISIC! Díky svému průkazu si můžete po celý rok užívat výhody s ISIC. A nyní přišla doba, kdy můžete tyto výhody ohodnotit.

S jakou slevou jste ušetřili nejvíc, jaký poskytoval byl k vám nejvíce vstřícný, nebo jakou slevu využíváte nejčastěji? Sdělte nám to prostřednictvím dotazníku a vyhrajte navíc ceny, které jinde jen stěží seženete.

Díky vám tak budeme mít nejlepší zpětnou vazbu a budeme moct zareagovat na vaše podněty. Pomůžete nám v tom, jak vnímáte ISIC, co si o něm myslíte, jak ho využíváte a my se vám naopak pokusíme vyhovět ve vašich případných námitkách.

Kategorie, ve kterých se hlasuje:

  • Nejoblíbenější poskytovatel slev
  • Nejoblíbenější festival
  • Nejoblíbenější ski areál

Podělte se s námi o váš názor a vyhrajte seskok padákem, voucher na parfémy, kosmetiku nebo knihy.

Výsledky jednotlivých kategorií se dozvíte, jakmile vyhodnotíme i ten nejposlednější formulář. Konečné výsledky oznámíme na webu ISIC a na našich facebookových stránkách ISIC Point.

Související články