226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

ISIC AWARDS 2014: Rozhodněte, kdo je nejlepší a vyhrajte!

Tradiční anketa o nejlepší benefit z řad ISIC slev je po roce zase zpátky! Připravili jsme pro vás dotazník, ve kterém hledáme ty nejlepší ISIC slevy. Za každý váš názor jsme rádi. Pomozte nám a vyhrajte dárek od sportovní značky Loap nebo kosmetický přípravek od Garnier.

Počet slev se každým rokem navyšuje a nás by zajímalo, jaká ze všech nabízených slev je pro vás nejoblíbenější, jakou jste zatím nevyužili nebo u jaké váháte, zda je vůbec vhodná pro studenty. Pro vybrané, kteří se rozhodnou nám pomoci s průzkumem na Vyplňto.cz, máme připraveno malé poděkování.

[dt_button size=“big“ animation=“none“ icon=““ icon_align=“left“ color=““ link=“https://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/isic-award-2014″ target_blank=“true“]VYPLNIT DOTAZNÍK[/dt_button]

Každý 50. respondent obdrží dárek od sportovní značky Loap nebo kosmetický přípravek od Garnier. Vyplnění průzkumu vám zabere maximálně pět minut. Za váš čas budeme velmi vděční. Stále nás totiž baví ISIC posouvat dál, hnacím motorem jste pro nás právě vy! Držitelé zelené kartičky s tisíci slev po celém světě.

Jak to dopadlo loni? Koukněte sem.

Děkujeme!

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]