226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Inspirujte se v nejlepším byznysovém magazínu světa

Chcete být úspěšnější, spustit svůj startup nebo jen hledáte nápad, co dělat dál? Inspirujte se příběhy těch nejúspěšnějších podnikatelů ze světa i z Česka a přijďte si na roadshow ISIC TOUR pro magazín Forbes, který nyní nabízí speciálně výhodné předplatné pro studenty.

Forbes je považován za nejlepší byznysový magazín světa. Od listopadu 2011 vychází i v češtině a je nejrychleji rostoucím titulem na českém trhu.

Nejoptimističtější časopis na trhu přináší exkluzivní informace z českého a světového byznysu a příběhy, které mohou inspirovat a měnit život.

My ve Forbesu věříme, že tvrdou prací se dá dosáhnout úspěch. Vidíme, že Česko je daleko zajímavější, úspěšnější a talentovanější země, než to může vypadat z jiných médií. A že se můžeme dobře inspirovat i příběhy těch nejúspěšnějších.

Proto máme pro studenty speciální nabídku předplatného:

Roční předplatné + jedno číslo navíc (spolu 13 čísel) za speciální nabídku 850,- Kč. Navíc za jednu cenu dostanete tištěné i digitální vydání, abyste si mohli časopis číst kdykoliv a kdekoliv. A také sdílet články s ostatními či si je ukládat.

Studentské předplatné získáte na webu Forbes.cz

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]