Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Z nařízení vlády ČR dochází k dalším omezením, které budou mít vliv také na vydávaní průkazů ISIC na našich prodejních místech. Průkazy je v tuto dobu možné zakoupit na pobočkách společnosti České dráhy a.s. (kromě Pardubic). Vyhledat nejbližší pobočku můžete zde. Průkaz ISIC můžete také objednat online na našich webových stránkách.

In Karta o 100 Kč levněji a až o 55 % výhodnější cestování do školy!

Výhody průkazu ISIC oceníte takřka na každém kroku a cestování není výjimkou. Ušetřete za cestování vlaky ČD, ať již je vaším cílem výlet, setkání s kamarády nebo škola!

S průkazem ISIC pořídíte od 15. září do 31. října In Kartu společnosti České dráhy s aplikací IN 25 na tři roky o stovku levněji. S In Kartou ušetříte za každou jízdu vlakem ČD, ať se vydáte do kteréhokoliv koutu České republiky.

Pokud ještě trávíte čas ve školních učebnách, pro výhodnější jízdy po jedné trase by ve vaší sbírce karet určitě neměl chybět žákovský průkaz. Nyní si jej můžete nechat nahrát přímo na In Kartu.

A co tím získáte? Hodně – díky kombinaci žákovského průkazu a In Karty může vaše jízdné při denním dojíždění zlevnit až o 55 %!

Související články