226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

I při cestování je třeba myslet na prevenci zdraví

Cestování se stalo koníčkem dnešní doby, někdy i životním stylem. Ruku v ruce s poznáváním nových zemí vzniká i kontakt s novými zdravotními riziky. Pro bezpečné cestování je důležité mít tato rizika na mysli.

Zkušenější cestovatelé už vědí, jak se připravit na cestu, co mohou očekávat a kde si sehnat potřebné informace. Denně se k nám vracejí cestovatelé, kteří si chtějí rozšířit své cestovatelské zkušenosti návštěvou dosud pro ně nepoznané destinace a přijdou se poradit do našeho Centra očkování a cestovní medicíny, kde jim zkušení epidemiologové poskytnou kompletní cestovní poradenství.

Pokud jste ovšem méně zkušený cestovatel, mnohdy Vás ani nenapadne, že v zemi, kterou hodláte navštívit, je zvýšené riziko určitého onemocnění, či dokonce epidemie, byť lokálního charakteru. Získat informace vlastní cestou a udělat si přehled je důležité, ale vždy doporučujeme navštívit odborníka. Tímto způsobem budete mít větší jistotu, že máte všechny potřebné informace správné, a můžete se na cestu důkladněji připravit.

Jednou z možností, kam se můžete obrátit, je síť moderních center Očkování a cestovní medicíny Avenier. Center naleznete po celé České republice celkem 19, v každém krajském městě je minimálně jedno. V těchto centrech působí zkušení epidemiologové, kteří Vám udělají cestovní poradenství na míru podle cílové destinace, aplikují případná očkování a doporučí doplňky pro Vaši cestu (moskytiéry a další).

Objednat konzultaci Vaší cesty či přímo očkování můžete na zákaznické lince 800 123 321, případně přes webové stránky www.ockovacicentrum.cz.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]