226-222-333 9:00 - 17:00

Hudební služba Deezer Premium+ se slevou až 50%!

Získejte okamžitý přístup k více než 35 milionům skladeb ve svém počítači, tabletu a mobilním telefonu. Nejnovější hity dostupné hned v den vydání, legendární alba či exkluzivní obsah. Stačí jen vyhledat a kliknout play.

Deezer Premium+ je hudební streamovací služba, která vám umožňuje poslouchat a stahovat vaši oblíbenou hudbu kdekoli a kdykoli se vám zachce. Jednoduše získáte okamžitý přístup k více než 35 milionům skladeb ve svém počítači, tabletu a mobilním telefonu. Nejnovější hity dostupné hned v den vydání, legendární alba a exkluzivní obsah. Stačí jen vyhledat a kliknout play. Veškerá vaše oblíbená hudba je připravena bez nutnosti skladování a ukládání MP3 nebo CD. S Deezer Premium+ navíc streamujete hudbu ve vysoké zvukové kvalitě s datovým tokem 320 kb/s a můžete si stahovat svoje alba a playlisty, abyste je mohli poslouchat i bez připojení k internetu.

deezer logoVelmi oblíbenou funkcí je vytváření vlastních playlistů pro různé příležitosti a nálady a jejich následné sdílení a sledování oblíbenosti. Samozřejmostí je importování svých oblíbených MP3 a tak bude veškerá vaše hudba přehledně na jednom místě.

A co když nevíte co si pustit? Naši hudební specialisté Deezer Editors denně vybírají ty největší pecky, vytvářejí playlisty a naše inteligentní technologie je pak propojí s vaším vkusem a doporučí vám to pravé pro vás.

Deezer nabízí aplikace pro všechny mobilní platformy – iOS, Android, Windows Phone a funguje spolehlivě na desktopu i na tabletu. Využijte speciální slevu 50% na měsíční předplatné na celý rok a získejte Deezer Premium+ jen za 83Kč měsíčně oproti běžné ceně 165Kč/měsíc.

[dt_button size=“big“ animation=“none“ icon=““ icon_align=“left“ color=““ link=“/mujisic/profil/“ target_blank=“false“]ZÍSKAT SLEVU 50 %[/dt_button]

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]