226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

HP Pavilion 15-p257nc: Vyzkoušejte výkonný notebook nejen na doma

Hledáte notebook, se kterým snadno zvládnete všechny své každodenní úkoly a zároveň si užijete trochu zábavy? Zkrátka počítač na doma i do práce nebo školy? Hledáte HP Pavilion 15-p257nc. Přečtěte si proč.

Tento 15palcový notebook od Hewlett-Packard dokonale zapadá do multimediální řady Pavilion. Nabízí špičkový displej i výkon dostatečný pro hraní her nebo stříhání videí. Hravě nahradí váš stolní počítač a současně se vám díky váze pouhých 2,27 kg nepronese cestou do práci nebo školy.

HP Pavillion 15 2

Výbava, se kterou se nezaseknete

Uvnitř notebooku se skrývá 2jádrový procesor Intel Core i5 taktovaný na frekvenci 2,2 GHz, 8gigabitová operační paměť a samostatná grafická karta Nvidia GeForce 840M se 4 GB vlastní paměti. Veškerá data včetně dokumentů nebo hudby se ukládají na rychlý SSD disk s kapacitou 256 GB.

Taková výbava společně se systémem Windows 8.1 zajišťuje plynulý chod notebooku i při práci s více náročnými programy najednou.

Zaostřete na dokonalou obrazovku

Že se chcete hlavně bavit? LED obrazovka s úhlopříčkou 15,6 palce a Full HD rozlišením 1 920 x 1 080 je předpokladem dokonalého multimediálního zážitku. Určitě oceníte také dvojici stereofonních reproduktorů s technologií BeatsAudio™, které najdete přímo nad klávesnicí. A ve výbavě nechybí ani integrovaná webová kamera s čelním mikrofonem.

Samozřejmostí je bezdrátové rozhraní WiFi, se kterým se téměř kdekoli připojíte k internetu. S pomocí šikovného HDMI portu svůj notebook pro změnu propojíte s LCD monitorem nebo televizí. Na těle notebooku najdete také jeden USB 2.0 a dva USB 3.0 porty.

Za cenu lehce přesahující 20 000 Kč tak dostanete plně vybavený notebook, který dokonale nahradí váš stolní počítač a zároveň s ním budete moct vyrazit do práce nebo školy.

TIP pro vás: Nakupujte přes vstupní bránu www.HPmarket.cz/ISIC a získejte díky své ISIC, ITIC nebo ALIVE kartě dodatečné slevy na produkty z celého HP portfolia (notebooky, stolní počítače, tiskárny, tablety, spotřební materiál).

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]