226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Hosteska roku: přípravy na druhý ročník v plném proudu!

První ročník HOSTESKY ROKU je za námi, pojďme si společně zrekapitulovat, co se událo. Historicky první vítězkou soutěže se stala okouzlující Sandra Golasová z Brna! Získala mnoho hodnotných cen a exkluzivní smlouvu s hostesingovou agentur

Agentura Smile Promotion s.r.o. přišla v roce 2015 s tímto unikátním projektem. Z více než 200 uchazeček bylo v castingových kolech vybráno 13 finalistek. Finálový večer se uskutečnil 28. listopadu v Kongresovém centru Aldis Hradec Králové. Vítězku zde vybrala hvězdná porota, ve které usedli známé osobnosti jako například DJ Michael Burian, DJ Roxtar, bývalý hokejový brankář Dušan Salfický, moderátor a zpěvák Jan Řičař, moderátor TV Nova Jakub Bysztryzcki a další. Finálovým večerem nás vtipně provedl Jakub Kotek (moderátor na ÓČKU) a Daniel Čech (herec pořadu Na Stojáka).

Vítězka Sandra Golasová odjela zbrusu novým automobilem zapůjčeným na půl roku. Tato okouzlující brunetka navíc získala i titul Hosteska facebooku, kde získala více než 1400 hlasů. V kategorii Hosteska sympatie zazářila půvabná blondýnka Petra Floriánová. Všechny finalistky si odnesly hodnotné ceny od partnerů soutěže, ale hlavně si zajistily přísun těch nejlepších pracovních nabídek od agentury.

Finanční příspěvek ze slavnostního galavečera ve výši 78 765 Kč byl předán na podporu Centra Anabell, které se jako jediné v ČR věnuje pomoci a podpoře lidem s poruchou příjmu potravy.

Za pár měsíců odstartuje další kolo castingů soutěže Hosteska roku. Chcete, aby o Vás bylo slyšet? Chcete všem ve Vašem okolí dokázat, že na to máte? Neváhejte a pojďte se do toho vrhnout společně s námi! Je-li Vám mezi 18 a 25 let, rádi komunikujete, chcete se podílet na propagaci zajímavých značek a podívat se na zajímavá místa, Hosteska roku je přesně pro Vás!

Můžete se přihlásit zde.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]