226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Hledá se Hosteska roku! Zbrusu nová soutěž je tady.

Světe drž se. Hledá se dívka a ne ledajaká. Hledá se ta nejlepší z nejlepších. Hledá se Hosteska roku! Je-li vám mezi 18 a 25 let, rádi komunikujete a umíte s úsměvem vybruslit z každé situace, Hosteska roku je přesně pro vás!

Úsměv, zdravá dávka sebevědomí, záliba v komunikaci a dobrá nálada. Když se to vezme kolem a kolem, být hosteskou je fajn job. Spousta zážitků, zajímavých míst a ještě se za to dobře platí. Hostesing je v posledních letech na vzestupu a nejen mezi vysokoškoláky se pomalu stává nejoblíbenější formou přivýdělku.

Renomované značky, velké korporace, ale i běžní živnostníci čím dál tím více vyhledávají hostesky, jako přímou formu propagace. Žádná z nich se ale doposud nemohla pyšnit titulem té nejlepší a nejschopnější.

Agentura Smile Promotion s.r.o., jedna z předních agentur na poli hostesingu se to rozhodla změnit a přináší tak nápaditou soutěž, Hosteska roku. Mezi všemi těmi soutěžemi krásy příjemná novinka. Tady totiž nejde o dokonalé míry a krásu, jako spíše o osobnost, komunikativnost a celkové schopnosti každé soutěžící.

Která se stane tou nejvíce Free, Cool a In se dozvíme 28. listopadu v Hradci Králové. Na závěrečný galavečer postoupí 12 finalistek, které budou v říjnu vybrány ve 12 castingových kolech po celé ČR. Vítězku pak vybere hvězdná porota, do které usednou osobnosti jako Dj Michael Burian, Dj Roxtar, Dušan Salfický a další.

Připraveny jsou samozřejmě hodnotné ceny od partnerů soutěže a finanční příspěvek ze slavnostního galavečera navíc poputuje na podporu Centra Anabell, které se jako jediné v ČR věnuje pomoci a podpoře lidem s poruchou příjmu potravy.

Neváhejte a přihlaste se zde.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]