Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Finanční služby rozhodně nemusí být nuda

Mít účet v bance je pro dnešní studenty již samozřejmostí. Jak jsme ale zjistili, finanční služby pro mladou generaci nabízí široké možnosti, někdy až nečekané a dokonce i s finančním bonusem.

Možná si myslíte, že lídrem inovací v tomto směru bude některá z nových, mladých bank. Omyl. Top nabídku pro studenty najdete v Komerční bance (KB). „Náš mladý tým v Komerční bance dobře ví, že studenti chtějí cestovat, využívat moderní technologie, mít finanční rezervu a pocit bezpečí, být nezávislí a napřed před ostatními. To vše jim dokážeme splnit. Ale my jdeme ještě dál. Podporujeme například juniorskou florbalovou ligu, KB Band Academy nebo bezplatné vstupné do Národní galerie,“ uvedl Leoš Souček, zástupce výkonného ředitele pro Marketing a Komunikaci Komerční banky.

Není tajemstvím, že nejoblíbenějším studentským účtem je G2.2 právě od Komerční banky. Bez jakýchkoli poplatků zahrnuje odchozí i příchozí elektronické transakce, měsíčně jeden výběr v zahraničí, internetové i mobilní bankovnictví, platební kartu s vlastním designem nebo roční bonus za platný průkaz ISIC 350 Kč a dalších 350 Kč za podpis smlouvy do konce letošního října. Pokud vám bylo již 18 let, můžete bezúročně a zdarma čerpat povolený debet až do pěti tisíc Kč jako rezervu pro nepředvídané výdaje. To vše lze využít až do 30 let, a bez jakýchkoliv podmínek.

Studenti sobě

Komerční banka otevřela v září zcela nový model pobočky, který je v České republice naprosto unikátní. Pobočka pojmenovaná KB Port Brno je určena mladým lidem. Tomu odpovídá specifický design interiéru a na míru šitá nabídka služeb. Pobočka si klade za cíl připravit a podpořit mladé lidi v jejich životě, například při studiu, cestování, bydlení, finančním zajištění rodiny nebo při podnikání.

KB Port Brno je inspirován motivem cestování. Mladí chtějí objevovat svět. Stejně je koncipovaná i pobočka, která ukazuje dráhu životem prostřednictvím cestování a velkých měst. Brno symbolizuje základní bankovní služby a produkty – účet, pojištění, internetové a mobilní bankovnictví apod. Londýn je místem, které pomáhám se splněním snů – vlastní bydlení, spoření, investice. S New Yorkem je spojeno odhodlání jít do něčeho nového a neznámého, tedy do podnikání.

Studenti získají v nové pobočce i nejnovější technologické vychytávky, jako například mobilní bankovnictví s možností přihlásit se a potvrzovat transakce otiskem prstu, platit u obchodníků mobilem (karta v mobilu), ovládat svůj účet přes Apple Watch nebo dokonce přes chytré brýle.


Více informací o nabídce pro studenty získáte na kterékoli pobočce KB. Můžete také zavolat na bezplatnou infolinku G2 od KB (800 42 63 52) nebo navštívit www.kb.cz/g2 či FCB G2 od Komerčky.

Související články