Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Z nařízení vlády ČR dochází k dalším omezením, které budou mít vliv také na vydávaní průkazů ISIC na našich prodejních místech. Průkazy je v tuto dobu možné zakoupit na pobočkách společnosti České dráhy a.s. (kromě Pardubic). Vyhledat nejbližší pobočku můžete zde. Průkaz ISIC můžete také objednat online na našich webových stránkách.

Finále soutěže Hosteska roku 2016 zná svou vítězku!

Titul Hosteska roku 2016 získala Dominika Prchalová z moravské metropole. Dívku vybrala mezi dvanácti finalistkami z celé republiky odborná porota. Slavnostní finále se konalo v Kongresovém centru Aldis v Hradci Králové.

Téměř dva měsíce trvaly castingy druhého ročníku soutěže Hosteska roku, kterou pořádá agentura Smile Promotion s.r.o. Celkem proběhlo 12 castingů v krajských městech, aby byla známá finálová dvanáctka pro slavnostní galavečer, který se uskutečnil ve středu 16. listopadu v Hradci Králové.

„Cílem soutěže je poukázat na to, jak moc jsou hostesky důležité. Jsou vyhledávané nadnárodními korporacemi i malými živnostníky, jsou tvářemi nových produktů a značek. Mýty o tom, že hostesky pouze „stojí a usmívají se“ nejsou pravdivé. Chceme ukázat, že hostesky jsou nejen krásné, usměvavé, ale také chytré a za každých situací profesionální,“ dodává organizátorka soutěže a zároveň majitelka agentury Smile Promotion, Adéla Křepelová.
Slavnostního galavečeru v Kongresovém centru Aldis v Hradci Králové se zúčastnilo více jak 500 diváků. Vystoupil Jakub Děkan se svojí kapelou a Albert Černý z Lake Malawi. Během finále byl předán šek na částku 82 500 Kč Centru Anabell na podporu individuálních terapeutických konzultací pro klienty Anabell.

A na co se může těšit výherkyně Hosteska roku 2016? Na nový telefon od generálního partnera ASUS, zájezd pro 2 osoby na 14 dní na Bali, pitný režim od Bublemanie na rok zdarma, právní služby v hodnotě 20 000 Kč od internetové aplikace Legito, poukaz v hodnotě 25 000 Kč na spotřebiče Bosch od společnosti ORESI a také oblečení v hodnotě 15 000 Kč od butiku Havlíčkova 919.

Související články