Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Finále soutěže Hosteska roku 2016 zná svou vítězku!

Titul Hosteska roku 2016 získala Dominika Prchalová z moravské metropole. Dívku vybrala mezi dvanácti finalistkami z celé republiky odborná porota. Slavnostní finále se konalo v Kongresovém centru Aldis v Hradci Králové.

Téměř dva měsíce trvaly castingy druhého ročníku soutěže Hosteska roku, kterou pořádá agentura Smile Promotion s.r.o. Celkem proběhlo 12 castingů v krajských městech, aby byla známá finálová dvanáctka pro slavnostní galavečer, který se uskutečnil ve středu 16. listopadu v Hradci Králové.

„Cílem soutěže je poukázat na to, jak moc jsou hostesky důležité. Jsou vyhledávané nadnárodními korporacemi i malými živnostníky, jsou tvářemi nových produktů a značek. Mýty o tom, že hostesky pouze „stojí a usmívají se“ nejsou pravdivé. Chceme ukázat, že hostesky jsou nejen krásné, usměvavé, ale také chytré a za každých situací profesionální,“ dodává organizátorka soutěže a zároveň majitelka agentury Smile Promotion, Adéla Křepelová.
Slavnostního galavečeru v Kongresovém centru Aldis v Hradci Králové se zúčastnilo více jak 500 diváků. Vystoupil Jakub Děkan se svojí kapelou a Albert Černý z Lake Malawi. Během finále byl předán šek na částku 82 500 Kč Centru Anabell na podporu individuálních terapeutických konzultací pro klienty Anabell.

A na co se může těšit výherkyně Hosteska roku 2016? Na nový telefon od generálního partnera ASUS, zájezd pro 2 osoby na 14 dní na Bali, pitný režim od Bublemanie na rok zdarma, právní služby v hodnotě 20 000 Kč od internetové aplikace Legito, poukaz v hodnotě 25 000 Kč na spotřebiče Bosch od společnosti ORESI a také oblečení v hodnotě 15 000 Kč od butiku Havlíčkova 919.

Související články