226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Festival OBZORY 7. -8. 11. 2015 (Filozofická fakulta UK, Praha)

Celý svět na jednom místě! Začínáte cestovat? Pokukujete po opravdových expedicích? Chcete se dozvědět praktické informace o skialpinismu, feratách, VHT nebo cestování po bláznivých zemích? Pak se pusťte do víru festivalu OBZORY. Nikde jinde nenajdete větší výběr přednášek, workshopů, tipů a osobností z cestovatelské a outdoorvé oblasti. S průkazem ISIC dostanete slevu a uvítací sklenku vína!

9 sálů, 30 osobností, 25 přednášek, 10 filmů a 25 workshopů

Ivan Brezina nás přes Turecko, Írán a Pákistán vezme do Indie. Dlouhou cestu vlaky a autobusy absolvoval s figurkou Pepka Námořníka, na které ukáže, jak cestovatelova duše vnímá neznámé krajiny, detaily a nové podněty. Do chudé, ale překrásné Bolívie, kde stále žije většina původních Indiánů, nás vezme Pavel Svoboda. Tajemnou a zatím neobjevenou Barmou se projedeme s Davidem Švejnohou. Velkým zážitkem bude promítání stereografií Matěje Boháče. 3D pohled na  Arménii a premiérově i na Kašmír si stoprocentně užijete.

Obzory perexPodíváme se také do Ugandy, Antarktidy, Švýcarska, Bosny, Havaje, Polynésie, Číny, Austrálie, Islandu a další desítky nejžádanějších destinací světa. A protože je náš festival plný osobností, můžeš se při autogramiádě seznámit s Márou Holečkem, Miloslavem Stinglem, Petrem Slavíkem nebo Martinem Mykiskou.

Na workshopech se naučíte fotit, vařit hmyzí i indické speciality, připravovat čaj, tancovat po „indicku“ či „africku“, bubnovat, vyrobíte si vlastní kaligrafii a mandalu. Navíc jsou tu pro vás připravené moderované diskuze se zkušenými cestovateli, kde získáte praktické informace o cestování po Jižní Americe, blízkém východu, jižní a jihovýchodní Asie.

V sobotu večer si zatancujeme s kapelou Létajcí koberec a prostě si užijeme super atmosféru.

Více na www.FestivalObzory.cz.

 

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]