226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

FAKULTNÍ SEZNAMOVÁK: Já jedu, a ty?

[vc_row][vc_column][vc_video link=“https://youtu.be/djVIF4NDaIU“][vc_column_text]

Letos v létě se chystá již čtvrtý ročník oblíbeného Fakultního seznamováku, který sdružuje budoucí studenty Vysoké školy ekonomické v Praze. Kurzy mají za cíl seznámit budoucí prváky, kteří se budou během studia pravidelně potkávat.

Termíny Fakultního seznamováku jsou rozděleny dle příslušných fakult VŠE. Ostatní seznamováky obvykle sdružují studenty ze všech fakult, nebo dokonce i z několika univerzit. Fakultní seznamovák, jak už nese jeho název, se vždy v daném termínu specializuje na jednu z fakult VŠE. Prváci tak poznají především své budoucí spolužáky, se kterými budou navštěvovat většinu přednášek i cvičení, což je minimálně v prvním semestru obrovskou výhodou.

Stejně tak instruktoři a organizátoři studují na dané fakultě, a tak kromě alkoholu a sportů disponuje Fakultní seznamovák také naučnou částí. Instruktoři poskytnou studentům všemožné informace o studiu, pomohou se zapisováním předmětů a poradí, jak nejlépe zvládnout nejzáludnější předměty.

Fakultní seznamovák se chystá již na svůj čtvrtý ročník. Úvodní tři sezony se setkaly s velikým úspěchem, v součtu všech fakult navštívilo předchozí ročníky vždy na pět set studentů a o atmosféru bude postaráno i letos.

Všechny termíny probíhají v Juniorcampu na Slapech – Nové Živohošti. Celý areál je vyhrazen pouze pro Seznamovák. Co se týče programu, tak bude i letos velice rozmanitý, k dispozici bude celá řada sportů, včetně tenisu, fotbalu, basketbalu, či volejbalu. Účastníci si můžou vypůjčit i šlapadla, slack line, či různé deskové hry.

Na programu je také velký beerpongový turnaj, noční hra, táboráky, improvizační divadelní vystoupení, bubenická show a diskotéka. Každoročně Fakultní seznamovák přivítá i vzácnou návštěvu ze školy, kromě prezentace studentských spolků si tak prváci mohou vyslechnout třeba studijní referentky, vyučující, nebo samotného děkana. Podle slov účastníků byl v minulých letech program opravdu nabitý a nikdo se rozhodně nenudil.

Seznamovákem to však nekončí! Organizátoři po celý rok pořádají srazy a společné akce pro účastníky Fakultního seznamováku a jejich přátele.

Fakultní seznamovák může být perfektním startem vašeho vysokoškolského života. Poznáte stovku lidí, které budete denně vídat ve škole, kteří vám pomohou s nástrahami prvního ročníku studia na vysoké škole, a především zažijete fantastickou pětidenní party, na kterou nikdy nezapomenete.

Více informací najdete na www.fakultniseznamovak.cz

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]