226-222-333 9:00 - 17:00

Vodafone

Tarif #jetovtobě s neomezeným voláním, SMS a 10 GB dat + 2GB v aplikaci Můj Vodafone Dárek 2GB navíc můžete nyní získat v aplikaci Můj Vodafone. Stačí ji jen používat a každý měsíc si data jednoduše vyzvednout v sekci Moje nabídky., bez závazku, za 499 Kč měsíčně.

Mobilní operátor Vodafone Czech Republic je od roku 2005 součástí Vodafone Group – jedné z největších telekomunikačních skupin na světě. V České republice momentálně poskytuje služby více než třem milionům zákazníků, kterým nabízí nejrychlejší a nejrozšířenější síť mobilního internetu na tuzemském trhu.

Zároveň je Vodafone jedním z nejdůležitějších podporovatelů a investorů v oblasti technologických sociálních inovací, protože ty znamenají budoucnost. Úspěšná budoucnost naší společnosti ale především závisí na mladých, proto se Vodafone v rámci dlouhodobého projektu #jetovtobě zaměřuje právě na generaci studentů.

Hlavním cílem projektu je vzbudit v mladých chuť a zájem něco dělat – věnovat se něčemu, co je bude bavit a naplňovat. Hlavní myšlenku doručuje skrze známé ambassadory z řad sportovců, zpěváků, youtuberů, streamerů a fashion bloggerů na různých live eventech, workshopech a v rámci online komunikace.

Jak využít slevu?

Tarif #jetovtobě je určen exkluzivně pro držitele průkazů ISIC a jednoduše ho objednáte na www.vodafone.cz/jetovtobe/.

[reklama_left]
[reklama_right]