226-222-333 9:00 - 17:00

Top4Running

Jsme tvoje běžecká speciálka a e-shop nabízející top produkt předních běžeckých značek Nike, adidas, Under Armour, Asics, Saucony, Mizuno a Salomon.

Poskytujeme špičkový servis a poradenství za použití nejmodernějších technologií a trendů.

Jsme servisní partner Nike pro Český atletický svaz a spolupracujeme s těmi nejlepšími atlety a běžci. Pořádáme štafetový závod Vltava Run. Chceme motivovat a být tu pro všechny, kterým je běh zábavou, vášní i výzvou.

Nakupuj ty nejlepší běžecké vychytávky se slevou 20%. Běh je nejlepší doplněk ke studiu, tak neseď celé dny doma ve skriptech. Čapni svoji ISIC kartu a poběž na Top4Running.cz.

Přidej se k Top4Running Club a sbírej kilometry: https://www.strava.com/clubs/T4RC Běhej s námi na facebooku: https://www.facebook.com/Top4Running/. Motivuj se na našem Instagramu: https://www.instagram.com/top4running/

Jak využít slevu

Registruj se na Top4Running.cz pod stejným jménem, které máš na ISIC (YTIC, ITIC, ALIVE) kartě a pak už jen vyber, čím pěkným si vylepšíš svoji běžeckou výbavu. V košíku pak zaškrtni „Mám slevový poukaz nebo ISIC kartu“ a zadej jeíjí 14-ti místný identifikační kód. Po ověření platnosti se ti sleva automaticky odečte a můžeš pokračovat v dokončení objednávky. Sleva ti k tvému účtu zůstane aktivována trvale po celou dobu platnosti tvé ISIC (YTIC, ITIC, ALIVE) karty.

Kde využít slevu
[reklama_left]
[reklama_right]