226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Hellspy

[vc_row][vc_column width=“1/4″][vc_column_text]

alza-logo

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=“3/4″][vc_column_text]Jsme Hellspy, prostor, kde sdílíte svá data, a to kdekoli, s kýmkoli, pohodlně, bez čekání a nově s ISIC kartou i neomezeně. Naše služby můžete využívat už téměř 10 let a to také děláte – denně nás navštíví více než 100 000 z vás.

Jsme tu proto, abyste využili každou svou volnou chvilku efektivně a abychom vám nabídli spolehlivé sdílení dat a rychlé stahování. Hellspy.cz není zdarma, a proto si velmi zakládáme na kvalitě našich služeb a zákaznickém servisu. Spolehněte se, že u nás budete stahovat rychle a bezpečně.

Díky ISIC kartě můžete na Hellspy využít prémiovou službu „Neomezené stahování“. S měsíčním nebo půlročním neomezeným stahováním už nebude potřeba hlídat, kolik dat vám ještě zbývá, a omezovat se při výběru souborů. Zkrátka a dobře, budete moci stahovat vše, co se vám líbí, a to stále rychle a bezpečně.

Stačí, když navštívíte www.hellspy.cz/isic, opíšete potřebné údaje z vaší karty.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/1″][dt_gap height=“30″][dt_fancy_title title=“Jak využít slevu“ title_align=“center“ title_size=“h4″ title_color=“custom“ el_width=“100″ title_bg=“enabled“ separator_color=“custom“ custom_title_color=“#ffffff“ custom_separator_color=“#4ebcbd“][vc_column_text]

Hellspy_jejich e-shop_ISIC sleva_náhled_ze dne 20.4

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/1″][dt_gap height=“30″][vc_column_text]

Prod_obr_HS_1000x500

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

[reklama_left]
[reklama_right]