Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Exkluzivně: 30 % sleva na produkty AMINOSTAR ve VITALAND

Určitě přemýšlíte, co koupit tatínkovi, mamince či sourozencům pod stromeček. Nemáte čas, jelikož si chcete některé zkoušky stihnout splnit před Vánoci a pak už jen lenošit, a tak byste rádi zvládli nakoupit vše rychle, bez zbytečných front a především najednou. Tohle všechno Vám splníme ve VITALAND.

Navíc s průkazem ISIC, ITIC a ALIVE získáte v prosinci exkluzivní 30 % slevu na produkty AMINOSTAR, a tak si u nás pro každého člena rodiny něco vyberete a zároveň ušetříte.

AMINOSTAR je tradiční česká značka sportovní výživy, která je primárně určena pro silové sporty. Do jejího portfolia patří proteiny, gainery, aminokyseliny, kreatiny, anabolizéry, stimulanty, proteinové a müsli tyčinky i spalovače a vitamíny.

Sportujícím tatínkům můžete pořídit protein s pořádnou dávkou bílkovin, např. CFM Whey Protein Isolate a aminokyseliny BCAA Extreme Pure, aby tělo dobře regenerovalo. Maminkám pro redukci hmotnosti skvěle poslouží CarniXplode 60 000 nebo Fat Burner Thermogenic a komplex vitamínů Multi Mega Sport, které obsahují důležité vitamíny a minerály pro správné fungování organismu – vše od značky AMINOSTAR. Starší brácha ocení něco na napumpování svalů a mladší ségra zase něco pro zlepšení výkonnosti a fyzické kondice.

A pokud nestihnete tuto 30 % slevu na produkty AMINOSTAR, nezapomeňte, že po celý rok můžete ve VITALAND využívat speciální slevu na celý nákup. Veškeré informace najdete vždy na webu www.vitaland.cz.

Související články