Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Z nařízení vlády ČR dochází k dalším omezením, které budou mít vliv také na vydávaní průkazů ISIC na našich prodejních místech. Průkazy je v tuto dobu možné zakoupit pouze na PMDP Plzeň a na pobočkách společnosti České dráhy a.s. (kromě pobočky České Budějovice a Kolín). Vyhledat nejbližší pobočku můžete zde. Průkaz ISIC můžete také objednat online na našich webových stránkách.

Energie pro sportovce se slevou 20%

Plastovou lahev s nápisem Isostar asi znáte, možná vám z ní dával napít táta, když jste hráli hokej na rybníku. Tahle značka ale frčí i teď a určitě má stále co nabídnout, hlavně vám, studentům.

Sleva 20% pro studenty na celý sortiment
S Isic průkazem můžete nakupovat online na isostar.cz, se super slevou 20% na kompletně všechny produkty. Na e-shopu je největší výběr a navíc zvýhodněné balíčky.

Isostar není jen pro profíky
Myslíte si, že když nejste druhý Jarda Jágr nebo Petra Kvitová, nepotřebujete se o sportovní výživu zajímat? Chyba. Stačí, když rádi sportujete a chcete jen předcházet dehydrataci a ztrátě energie, třeba při šlapání do kopce v parném létě na kole, nebo na dlouhém výletě po horách. Vždy na tom budete mnohem lépe s nápojem Isostar, než s nealko pivem nebo energy drinky, protože ty váš organismus ještě víc dehydratují.

Co je slavný nápoj Isostar zač?
Isostar je isotonický nápoj na bázi sacharidů, který se okamžitě vstřebá do organismu, obnoví jeho přirozenou hydrataci a tím doplní přísun energie. V praxi to znamená, že je to nejrychlejší a nejzdravější způsob, jak se dostat při vyčerpání zpět do formy. Zkuste ho a pořiďte si k němu třeba tenhle parádní „bidon“.

Související články