Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Dveře jsou vám otevřené 12 měsíců v roce!

Praxi u nás můžete získat kdykoliv po celé ČR. Náš cíl je jasný: poskytnout vám praxi a dát možnost vyzkoušet si práci ve finančním odvětví. Naše jméno má sílu, proto se také prezentujeme jako zajímavý zaměstnavatel.

V loňském roce jsme se představili prostřednictvím ISIC.cz vůbec jako první stavební spořitelna, kde jsme studentům nabídli možnost získat praxi v nadnárodní finanční instituci. V červnu 2015 byl otevřen první ročník studentských praxí v naší společnosti – Junior program („JP“).

Co je Junior program? Je to praxe/stáž pro absolventy SŠ a studenty/absolventy VŠ. Trvá cca 2 měsíce (min. 80 hodin) a nabízí i možnost další spolupráce již během studia. Studentům, kteří ve spolupráci pokračují, se otevírá cesta skloubení studia s výdělkem, ukotvením teoretických znalostí ve finančním oboru a v neposlední řadě získání jistoty v jednání s lidmi.

V průběhu praxe máte možnost nahlédnout hned do několika oblastí. Hlavním smyslem Junior program je především získat zkušenosti v komunikaci s klienty – od domluvení první schůzky, přes samotné jednání, přípravy nejvhodnějšího řešení, až po uzavření obchodu. Dále se také můžete seznámit s oblastí náboru nových obchodníků do týmu. Budeme vás zvát na porady, poskytneme vám školení a jako bonus na závěr Junior programu získáte možnost účastnit se „nanečisto“ naprosto reálného výběrové řízení formou Assessment centra na centrále v Praze.

Jsme schopni vám nabídnout i navazující spolupráci dle vašich časových možností. Že to jde, se z loňského ročníku Junior programu přesvědčila Hanka spolu s Davidem, které praxe v RSTS natolik zaujala, že se této činnosti věnují dál a po roce dokonce už pomáhají nováčkům, jako byli oni sami.

Kdy se uvidíme? Přihlášky posílejte přes www.rsts.cz/kariera.

Související články