Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Z nařízení vlády ČR dochází k dalším omezením, které budou mít vliv také na vydávaní průkazů ISIC na našich prodejních místech. Průkazy je v tuto dobu možné zakoupit na pobočkách společnosti České dráhy a.s. (kromě Pardubic). Vyhledat nejbližší pobočku můžete zde. Průkaz ISIC můžete také objednat online na našich webových stránkách.

Dveře jsou vám otevřené 12 měsíců v roce!

Praxi u nás můžete získat kdykoliv po celé ČR. Náš cíl je jasný: poskytnout vám praxi a dát možnost vyzkoušet si práci ve finančním odvětví. Naše jméno má sílu, proto se také prezentujeme jako zajímavý zaměstnavatel.

V loňském roce jsme se představili prostřednictvím ISIC.cz vůbec jako první stavební spořitelna, kde jsme studentům nabídli možnost získat praxi v nadnárodní finanční instituci. V červnu 2015 byl otevřen první ročník studentských praxí v naší společnosti – Junior program („JP“).

Co je Junior program? Je to praxe/stáž pro absolventy SŠ a studenty/absolventy VŠ. Trvá cca 2 měsíce (min. 80 hodin) a nabízí i možnost další spolupráce již během studia. Studentům, kteří ve spolupráci pokračují, se otevírá cesta skloubení studia s výdělkem, ukotvením teoretických znalostí ve finančním oboru a v neposlední řadě získání jistoty v jednání s lidmi.

V průběhu praxe máte možnost nahlédnout hned do několika oblastí. Hlavním smyslem Junior program je především získat zkušenosti v komunikaci s klienty – od domluvení první schůzky, přes samotné jednání, přípravy nejvhodnějšího řešení, až po uzavření obchodu. Dále se také můžete seznámit s oblastí náboru nových obchodníků do týmu. Budeme vás zvát na porady, poskytneme vám školení a jako bonus na závěr Junior programu získáte možnost účastnit se „nanečisto“ naprosto reálného výběrové řízení formou Assessment centra na centrále v Praze.

Jsme schopni vám nabídnout i navazující spolupráci dle vašich časových možností. Že to jde, se z loňského ročníku Junior programu přesvědčila Hanka spolu s Davidem, které praxe v RSTS natolik zaujala, že se této činnosti věnují dál a po roce dokonce už pomáhají nováčkům, jako byli oni sami.

Kdy se uvidíme? Přihlášky posílejte přes www.rsts.cz/kariera.

Související články