fbpx
Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq

Druhý týden ISIC TOUR 2018 ve znamení slunce a datování

Dva týdny ISIC TOUR 2018 powered by Vodafone jsou za námi, další tři před námi a zatím nemůžeme jinak, než se radovat z toho, jaká parádní atmosféra provází zatím každou ze zastávek. Jak v Brně na MENDELU nebo VUT, tak i na hradecké UHK se soutěžilo ostošest s ISIC i ostatními partnery, balíčky mizely rychlostí blesku, a to vše za svitu příjemného podzimního sluníčka.

A co vy? Už s námi hrajete Velkou hru o iPhone X a dalších více než 50 super cen? Neodkládejte to – jednoduše si vytvořte účet na MUJISIC.CZ a tipněte co nejpřesněji, kolik GB dat přenese během letošní ISIC TOUR nejvytíženější český vysílač Vodafone. Googlení i jiné vědecké metody jsou povoleny – jsme moc zvědaví, co vymyslíte! Pak jen nezapomeňte dorazit k ISIC stánku „pípnout si“ a vyzvednout balíček, který máme nachystaný pro nejrychlejší soutěžící.

Průtok dat vysílačem Vodafone můžete sami zvýšit se studentským tarifem #jetovtobě, který nabízí neomezené volání i SMS, a k tomu 10 + 2 GB v aplikaci Můj Vodafone! Tarif si dokonce můžete aktivovat přímo na ISIC TOUR a ještě ten samý den se účastnit losování o mobilní telefon. Když přivedete kámoše, získáte oba půl roku datování zdarma – na ovlivnění výsledku Velké hry to sice není, ale pecka to je!

Co dalšího je na programu, si můžete přečíst v článku zde. My si teď jdeme nařídit budíka, protože nás zítra čeká návštěva UPOL, hned nato VŠB-TUO a týden zakončíme v Brně u kampusu MUNI v Bohunicích.

Sledujte ISIC TOUR na Facebooku ISIC POINT a přidejte se rovnou na další event!

Těšíme se na vás!

Související články

  • Vyhraj nad jarní únavou

    Útlum energie vnímá s příchodem teplejšího počasí řada lidí. Ačkoli nejde přímo o nemoc, spousta ...

Copyright ©2020 ISIC.cz • GTS ALIVE, s.r.o.