Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Informace o koronaviru pro klienty ISIC cestovního pojištění jsou připraveny zde nebo je lze získat na infolince pojišťovny UNIQA na tel. čísle +420 488 125 125

Dovezte si z prázdnin nebo dovolené více zážitků!

Na letní cestování se těší asi každý bez ohledu na datum narození ve svém rodném listě. Udělat si velkou okružní jízdu, objet festivaly, navštívit všechny příbuzné nebo se jen tak toulat krajinou je prostě atraktivní v každém věku.

Plánování letních cest se neobejde bez jedné otázky: co to bude stát? I když o dovolené obvykle saháme hlouběji do peněženky, většina z nás hledá příležitosti, za co ušetřit, ideálně však ne na úkor pohodlí. Nejeden prázdninový cestovatel si tak už nejspíš někdy posteskl, že zejména náklady na vnitrostátní přepravu jsou vysoké. Ale je to skutečně tak?

Představte si, že se rozhodnete například poznat hory na opačném konci republiky a zde lze prozkoumat široké okolí. Pak navštívit vzdálené krajské město proslulé svými kulturními akcemi, po kterých je ideální načerpat síly u příbuzných v malebné vesnici v kraji plném rybníků. Po osvěžení zbývá zamířit na setkání s přáteli na letním open air festivalu a cesta domů.

Neprojezdit při takovém výletě „majlant“ zní jako pohádka. Ta se však stane realitou, cestujete-li vlakem s Jízdenkou na léto, která platí neomezeně po celé ČR! Díky této nabídce společnosti České dráhy není třeba slevit z nároků na pohodlí, ocení to však vaše peněženka! Pokud jste držitelem průkazu ISIC, koupíte jízdenku na 7 dní jen za 690 Kč a na 14 dní za 990 Kč. Stejná cena čeká i cestující s In Kartou, ale ani zákazník bez jakékoliv slevy nemusí zoufat, jen si musí k uvedeným cenám připočíst jednu, resp. dvě stokoruny. Podrobnosti o Jízdence na léto najdete na www.cd.cz a pak se již můžete směle dát do plánování svých cest za letními zážitky.

Související články