226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Doma i na cestách je správná banka nejlepším společníkem

Život na vysoké už dávno není jen nekonečným seriálem sportu, večírků a zábavy. Sem tam do něj vstoupí také nějaké povinnosti: učení na zkoušky, stáž, nebo možnost studovat a cestovat v zahraničí. Konto G2.2 je navrženo tak, abyste mohli žít život při studiu na plný plyn. Využijte všechny jeho možnosti a nenechte si ujít žádnou příležitost, kterou před vás život postaví.

Zajímá vás mezinárodní obchod. Sledujete mezinárodní dění, studujete jazyky, jste perfektně v obraze. A jednoho dne přijde příležitost, kterou musíte využít. Odjet ale musíte okamžitě – Mission Impossible? S Kontem G2.2 určitě ne.

Praha, 08:00 SEČ

Plán dne je jasný: vyrazit na pražské letiště, odletět do Londýna a setkat se s Johnem, manažerem tréninkových programů významné mezinárodní obchodní společnosti. Pokud vše dobře dopadne, můžu rovnou zůstat na třítýdenní stáž s placeným pobytem. Tak k tomu budu potřebovat parťáka…

Konto G2.2 je pro mě i toto dobrodružství ideálním partnerem. Zřídil jsem si ho asi před měsícem a kupodivu to bylo docela rychlé a pohodlné. Vyplnil jsem on-line žádost, banka vše připravila a já jsem se už jenom stavil na pobočce podepsat smlouvu. A ještě mě banka příjemně překvapila odměnou 200 Kč za to, že jsem u sebe měl svoji platnou ISIC kartu. To bylo vlastně naposled, co jsem musel do kamenné pobočky. Teď už vše řeším on-line. Dokonce i kartu mi poslali až domů. Hned jsem ji vyzkoušel a po její aktivaci pomocí hesla, které mi banka poslala do SMS, jsem koupil letenku do Londýna, také on-line. Platba na internetu byla naprosto bezpečná, moje banka totiž používá zabezpečení 3D Secure.

Nyní přišel čas využít moje konto G2.2 naplno!
Komercni banka G2 konto 2
Praha, 10:30 SEČ

Konečně jsem na letišti, je čas na malé občerstvení. Pokaždé, když vytáhnu svoji platební kartu z peněženky, mám pocit výjimečnosti. Za kartu s vlastním designem se rozhodně nemusím stydět.

Mám hodinu do odletu. Čas vyřídit e-maily a zaplatit dva účty, které nosím týden v tašce. S aplikací Mobilní banka 2 zaplatím rychle kolejné. Účet za telefon uhradím pomocí QR kódu, který je na faktuře. Stačí načíst kód telefonem, aplikace vyplní sama příkaz a já jen transakci potvrdím. Hotovo, rychle ke Gate A3 a hurá do letadla.

Londýn – letiště Heathrow, 13:05 GMT

Posunout hodinky o hodinu zpět a vykročit pravou. Konto G2.2 je můj správný partner nejen v České republice, ale také v zahraničí. S embosovanou G2 kartou proto mám i v zahraničí možnost jednou měsíčně vybrat hotovost z bankomatu zdarma. Problém doma zapomenutých liber tak vyřeším raz dva, dnes mám šťastný den.

Zejména v zahraničí ocením, že je karta embosovaná. Není výjimkou, že v menších obchodech zde elektronické karty nepřijímají.

Londýn – letiště Heathrow, 14:20 GMT

Do schůzky s Johnem zbývá 10 minut. Jsem trochu nervózní, pro rozptýlení myšlenek surfuji na svém telefonu a vybírám nový počítač. Kompromisy v kvalitě i designu dělám nerad. Chce to nový Macbook. Ideální je opět nabídka od G2: se speciálním úvěrem na produkty značky Apple může být můj už za 12 Kč denně. Je rozhodnuto, Macbook je ideální volbou pro studium i cestování. Právě včas, do letištního bistra přichází John.

Londýn – letiště Heathrow, 16:00 GMT

Bingo! Moje úsilí se vyplatilo a zůstávám v Londýně. Tři týdny ve vysněné firmě mi otevřou cestu k zahraničnímu stipendiu a jednou možná i full-time práci.

Na příští tři týdny jsem dokonale připraven. S embosovanou kartou mám i v zahraničí cestovní pojištění do jednoho milionu korun až na 90 dní a díky pojištění Merlin mám navíc pojištěnou i samotnou platební kartu, mobil, doklady, klíče, peněženku a hotovost v ní vybranou mojí kartou. A pokud si nebudu s čímkoli vědět rady, stačí zavolat osobnímu bankéři v Komerční bance nebo jeho asistentovi na Expresní linku.

Londýn – letiště Heathrow, 16:30 GMT

S vizitkou hotelu v ruce nasedám do autobusu a dobře vím, že dnešním dnem začíná nová etapa mého života. Úplně to cítím. S kontem G2.2 se nemusím bát žádné výzvy, která přijde!

 

Buďte připraveni na vše, co vás může potkat v ČR i v zahraničí. Požádejte o konto G2.2 on-line na www.kb-online.cz. Vyplňte formulář, Komerční banka vše připraví a vy už se jen stavíte v pobočce pro svou novou platební kartu.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]