Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Do školy i na relax

Pro všechny, kdo si potřebují dělat ve škole poznámky, nebo si čárat, když je zrovna výklad nebere a zároveň mít vše hned v digitální podobě dává Lenovo k dobru nový tablet Yoga Book 10. A co že všechno tohle zařízení umí?

Lehký, tenký, ohebný
Yoga Book 10 je ideální pro všechny, kdo navštěvují školní zařízení na libovolné úrovni. Jeho elegantní design vypadá nadmíru stylově a zároveň toho dost vydrží. Kovové tělo navíc váží jen 690 g, takže nehrozí, že by se vlastník kdovíjak pronesl a díky kompaktním rozměrům ho bez obtíží nacpete do batohu i menší tašky.

Klávesnice nebo blok?
To nejdůležitější je ale unikátní klávesnice Halo, která je integrovanou součástí dotykové plochy. Dáváte-li přednost klasickému psaní na klávesnici, stačí ji jednoduše zobrazit. Pokud jste ale příznivci klasického psaní perem, připevníte pomocí magnetického držáku k ploše papír a pomocí pera Real Pen píšete jako do tradičního bloku či sešitu. Výhodou je okamžitá digitalizace všeho napsaného a k tomu i funkce automatického dokončování či opravování.

Buďte kreativní!
Také vás občas nebaví přednáška nebo hodina a na okrajích zápisníku proto dáváte prostor své kreativitě? Yoga Book vás o to rozhodně nepřipraví, a navíc přidá i profesionální rozměr. Díky podložce Create Pad můžete perem kreslit jako s reálnou tuškou či štětcem, a navíc vám kresby nebudou zabírat půl sešitu.

Po škole klídek
Tablet ale samozřejmě není jen do školy. Díky 10,1″ displej na něm bez problémů zkouknete film ve Full HD rozlišení a díky Dolby Atmos® u toho navíc budete mít zvuk jak víno. Yoga Book 10 je zkrátka pro studenty jako dělaný. Proto ho teď pro studenty s platným ISIC/ITIC najdete ve slevě na www.alza.cz/student.

Související články