226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Do hradišťských kin nově se slevou na ISIC a IYTC

Kino Hvězda v Uherském Hradišti vám nově nabízí slevy na filmy promítané v rámci kina ART, Zlatý fond a na projekce přímých přenosů baletů, oper a dalších projekcí programu Alternativní obsah. Držitelé karet budou mít od července slevu 20 % na každé promítání.

Díky nabídce ART máte možnost shlédnout současné filmy pro náročné diváky. V programu jsou uváděny kvalitní, cenami ověnčené tituly z českých i zahraničních festivalů.

logo MK UHVzdělat se v základních dílech světové kinematografie můžete díky Zlatému fondu. Všechna představení jsou opatřena úvodem. Na většinu projekcí Zlatého fondu je vstup pouze zdarma na průkazku! Výhody držitele průkazu jsou vstup zdarma na všechny projekce ZF, zasílání informací nejen o filmech mailem každý týden, možnost zápůjček DVD i filmových publikací z archivu MKUH, o 50% levnější průkaz ART, slevy na semináře a přehlídky a nyní nově sleva 20 % na průkaz ISIC.

Rozšířit si kulturní obzory můžete návštěvou přímých přenosů či záznamů ze špičkových divadel, koncertních síní, galerií a hudebních vystoupení po celém světě. O přestávkách promítáme i rozhovory a momenty ze zákulisí slavných souborů, slavností nálada je podpořena uvítacím drinkem a občerstvením o přestávce.

Slevu získáte po ukázání karty na pokladně kina. Těšíme se na vaši návštěvu!

Více informací na www.mkuh.cz.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]