226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Dejffovo doupě #3: Nejlepší Silvestr vašeho života

Rychlé špunty mám nakoupené už od ledna a netrpělivě vyhlížím příchod konce roku. Při každém konci roku mě ale napadá, jak ten končící rok „oslavím“. Za sebou mám už několik variant. Jsem si jistý, že se v některé z nich najdete.

S rodinou

V rodinné sešlosti si povyprávíte, jak jste zase všichni za ten rok zestárli, jak všechno uteklo, jak, jak, jak… Nezapomenete, jako kulisu nechat běžet osvědčený zábavný TV pořad anebo k poslechu a tanci si pustíte nejoblíbenější šlágry vašich prarodičů. Připijete si o půlnoci a jdete na kutě.

S přáteli

Na chatě, na bytě, v ulicích. Všude s přáteli, kteří se za každou cenu předhání v tom, kdo toho vypije nejvíc, jen aby se před půlnocí schoulil k nejbližšímu volnému kýblu… V lepším případě se všichni dočkáte společného přípitku, rozutečete se do okolních klubů a za ranního svítání vyjdete do ulic s pocitem, že je za vámi zase stejná party, kterou zažíváte noc, co noc.

Sám

I když to zní samolibě, mnohdy tahle varianta silvestrovské oslavy může vyznívat jako nejlepší. Uděláte si něco dobrého na zub, to co máte sami nejraději. K tomu si pustíte osvědčenou komedii, která vás rozsvítí i v těch nejtemnějších fázích večera, tu kterou vám ostatní nepomluví ani na konci roku. A o půlnoci se podíváte se sklenkou v ruce (toho, co pijete rádi) na výbuchy ohňostrojů kolem vašeho domu. S pocitem, že jste prožili trochu výjimečný večer se dáte do spánku. Sami.

 

Která varianta oslavy konce roku je nejlepší? Tak jako tak… Nejlepší Silvestr mého života zatím stále čeká na objevení. Tak třeba za rok… Nebo už letos?

A jaký je ten váš nejlepší Silvestr? Napište mi to do komentářů.

Dejff

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]