Data Analytik s tahem na branku

Praha

Hledáme kolegu, který vedle analytických a řešitelských schopností umí také pochopit, co mu jeho „ne IT“ kolegové říkají, že potřebují. Někoho, kdo si svěřené oblasti vezme za své a aktivně se bude starat o jejich chod a rozvoj. Prostě někoho, kdo nám bude chtít aktivně pomáhat s rozvojem firmy a produktů.

Určitě se nám ozvi, pokud tě baví tě práce s daty, pomáhat lidem a firmám posouvat se vpřed díky analýzám dat, chceš se sám posouvat vpřed a sleduješ aktuální trendy.

Očekáváme, že budeš pracovat samostatně, ale i jako člen týmu, že budeš dotahovat věci do konce a nebudeš se bát přijmout za ně odpovědnost. Důležitý je aktivní přístup, analytické myšlení, komunikace, empatie a orientace na výsledek. My ti naopak můžeme zaručit, že se v našem neformálním a kamarádském kolektivu se smyslem pro humor určitě nebudeš nudit.

Co bude tvým úkolem?

Tvým úkolem bude porozumět našemu businessu a informačním systémům a propojit tyto dvě oblasti prostřednictvím dat. Postupně načerpáš detailní znalosti o databázích našich systémů a významu dat v nich uložených. Data získaná od kolegů z celé firmy (ČR i zahraničí) budeš transformovat a propojovat s dalšími datovými zdroji jako jsou Google Analytics, affiliate systémy apod. Cílem bude připravovat data sety a reporty v Microsoft Power BI. Postupně od tebe budeme očekávat také návrhy vlastních reportů a případných změn, které nám pomůžou v dalším rozvoji produktů či optimalizaci procesů.

Je toho samozřejmě více, ale než vše vypisovat, moc rádi ti vše vysvětlíme a popíšeme osobně na pohovoru. Nicméně je pár věci, které jsou tak zvaně „must have“:

Kromě výše uvedeného jsou rozhodně důležité tvé zkušenosti  s databázemi, analýzou dat, BI a správcovské znalosti Microsoft Power BI.

Dále je to pokročilá znalost jazyka SQL a relačních databází (PostgreSQL, MySQL) a schopnost pracovat s daty z dalších datových zdrojů –  např. Google Analytics (výhodou jsou zkušenosti s Google Data Studio). Či naše interní Alive Platform.

Uvítáme tvou superschopnost psát složité skripty pro získání, transformaci a uložení dat (ETL) z různých databází do Power BI; znalost jazyků Microsoft Power Query M a DAX.

No a taky bys měl umět anglicky (B2 a výše), ať se s kolegy domluvíš a mít tak dva roky zkušeností na obdobné pozici.

S námi nás získáš:

Zajímavá a různorodá práce pro úspěšnou mezinárodní společnost a prestižní značku

Zaměstnání na hlavní pracovní poměr nebo spolupráci na IČO – prostě jak ti to bude vyhovovat

Home office dle domluvy v kombinaci s prací v moderních kancelářích v Holešovicích

Další vzdělávání ve tvém oboru a příspěvek na jazykové kurzy

Pružná pracovní doba a 25 dní dovolené

Pracovní notebook

Občerstvení na pracovišti (čaj, káva, svačiny) a stravenkový paušál

Bezplatná Alive karta, MultiSport za zvýhodněných podmínek

V létě volné vstupenky na partnerské hudební festivaly, během roku spousta obdobných zaměstnaneckých výhod

Máš chuť to zkusit?

Pokud ano, pošli nám svoje aktuální CV a reference na předchozí projekty a zkušenosti. Vybraným uchazečům odpovíme a pozveme je na první kolo pohovoru.    Tato stránka je chráněná službou reCAPTCHA a platí zde Zásady ochrany soukromí a Smluvní podmínky společnosti Google.