Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

ČTVRTÝ TÝDEN ISIC TOUR 2016 powered by Vodafone už bez deště!

ISIC TOUR 2016 powered by Vodafone se přehoupla do druhé poloviny a přestalo i pršet! ISIC TOUR 2016 zavítala tento týden na jih a západ Čech na české univerzity a jako obvykle měla nachystané dárky a aktivity pro studenty.

Tento týden jsme zahájili úspěšně v Českých Budějovicích, kde jsme vydali rekordní počet ISIC balíčků! Zájem o balíček, ve kterém se kromě pravítka ISIC a CHIO chipsů skrývá i tužka UniCredit a Blok NEW-DAMA a další, byl i v Ústí nad Labem, kde i přes mrazivé počasí studenti přišli s vyplněným letáčkem a zapojovali se do aktivit od Vodafone, který nabízel opět tarif #jetovtobě! Dále se studenti mohli zahřát na lyžařském trenažéru NEV-DAMA a zúčastnit se soutěže o zájezd do Francie. Ve stánku STUDENT AGENCY studenti soutěžili o 2 lístky po České republice, tašku a turistické průvodce.

AVON měl nachystané zábavné kostýmy, kterými se mohli studenti „přikrášlit“, vyfotit se na Instagram a dostat řasenku a unikátní foto přes přístroj Printka! UniCredit Bank měli nachystané ceny pro ty, kteří se přihlásili do jejich soutěže. Kromě osušky bylo možné vyhrát originální fotbalový míč. Slečny z Kotexu v areálu univerzit rozdávaly vzorečky tamponů. O velkou zábavu se nejen v Plzni, se starali maskoti TIC TAC, kteří kolemjdoucím sypali bonbony TIC TAC a předváděli novou příchuť Apple mix. Na každé zastávce jsme hráli studenty oblíbenou košíkovou o ceny LOAP, powerbanku Alza a jízdenku po Evropě zdarma! Chtěli byste se také zúčastnit některé z těchto aktivit? Příští týden ISIC TOUR 2016 powered by Vodafone zamíří na tři pražské univerzity! Na seznam zastávek se můžete podívat zde.

Sledujte fotografie na stránkách ISIC POINT na našem Facebooku. Těšíme se na vás příští týden na zastávkách ISIC TOUR 2016 powered by Vodafone v Praze!

Související články