Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Z nařízení vlády ČR dochází k dalším omezením, které budou mít vliv také na vydávaní průkazů ISIC na našich prodejních místech. Průkazy je v tuto dobu možné zakoupit na pobočkách společnosti České dráhy a.s. (kromě Pardubic). Vyhledat nejbližší pobočku můžete zde. Průkaz ISIC můžete také objednat online na našich webových stránkách.

Čtvrtý týden ISIC TOUR 2018 – když nemůžeš, tak přidej!

Právě jsme zakončili předposlední týden letošní ISIC TOUR powered by Vodafone. Pěkně nás vyškolilo počasí a taky rýmička, ani jedno nás ale nezastavilo na cestě k brněnské LF MUNI, českobudějovické JČU nebo liberecké TUL. A obzvlášť nás potěšilo, že studenti byli ready s námi soutěžit, i kdyby trakaře padaly!

Takže – pokud jste se ještě nepřihlásili do Velké hry o iPhone X, máte posledních pár dní na to, abyste to dohnali. V ISIC stanu na vás čeká ještě halda ISIC balíčků s překvapením!

A věděli jste, že na ISIC TOUR vás může cvrnknout do nosu i pracovní příležitost? Tak třeba hned v ISIC balíčku najdete mimo dobrot, kosmetiky a slev také ISIC brožuru plnou tipů na to, kde získat praxi a zkušenosti. Provedli jsme sondáž, jak to chodí v oblasti HR u našich partnerů a také se dočtete, jak se pracuje v ISIC týmu! Sledujte na našem webu také sekci Příležitosti.

Všimli jste si našich usměvavých hostesek? Klidně můžete být příští rok mezi nimi – ozvěte se agentuře Promoteri.eu nebo se potkejte na ISIC TOUR přímo s jejich zástupci, rádi vám vysvětlí, jak se zapojit a získat brigádu, která vás bude bavit, zlepší váš komunikační skill a kterou snadno skloubíte se školou.

Kdyby vás to táhlo k financím, určitě novými kolegy nepohrdnou ani experti z Partners – mile nás překvapilo, když jsme loňské návštěvníky ISIC TOUR mohli letos přivítat také jako kolegy.

Takže čest práci a těšíme se na vás v Praze – už zítra nás najdete na Albertově před menzou UK, vzápětí v Suchdole na ČZU a celou roadshow zakončíme ve čtvrtek 1. 11. před VŠCHT v Dejvicích!

Sledujte ISIC TOUR na Facebooku ISIC POINT a přidejte se rovnou na další event!

Související články