226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Co nabízí Nestlé pro studenty a absolventy?

V Nestlé naleznou studenti a absolventi přátelskou, otevřenou atmosféru a možnost získat zkušenosti prostřednictvím stáže či absolventského programu. Více nám o programu pro mladé řekla HR ředitelka Zuhal Civi.

Od studentů a absolventů slýcháme často otázku – jaké dovednosti a prezentaci od nás očekáváte?

Je to především  tzv. „drive“, proaktivita, flexibilita a chuť objevovat a učit se novým věcem. Pokud jste kreativní, inovativní, rádi hledáte řešení tam, kde ostatní nalézají problémy, a máte zájem pracovat s podobnými lidmi, jsme pro vás tou správnou společností. Určitě vítáme i mobilitu, protože Nestlé tím, že je globální společností, nabízí po zapracování a splnění určitých podmínek  i možnost mezinárodní kariéry, i já jsem toho příkladem. Na se co často při výběrech zaměřujeme, jsou i mimoškolní aktivity, jako jsou brigády, práce v neziskových organizacích či zahraniční zkušenost. Hledáme kandidáty, kteří mají stejné hodnoty jako my, protože jen tak dosáhneme oboustranné spokojenosti. Pro takové studenty a absolventy nabízíme zajímavou práci na stážích a v absolventském programu, kde mají možnost pod vedením zkušeného manažera pracovat na předem definovaném projektu. Stáže či absolventský program vám dají nejenom skvělé pracovní zkušenosti a výbornou referenci do vašeho CV, ale  jsou často i vstupenkou k získání trvalého pracovního úvazku.

Nestle 2Co nám můžete nabídnout? Jaké to vlastně je, pracovat v Nestlé?

Pro mě je práce v Nestlé v první řadě neskutečně inspirativní. Vnímám tu velmi přátelskou a otevřenou atmosféru, pracujeme jako jeden tým. Právě práce a vedení týmů je hlavním úkolem našich manažerů. Chceme, aby byli inspirativními lídry pro naše týmy, proto je rozvíjíme a vzděláváme v našich speciálních rozvojových programech.  Náš byznys je velmi dynamický, vše se rychle mění a stejně tak je důležité na změny reagovat, a to v Nestlé umíme. Dokládá to i fakt, že jsme v první řadě stabilní společností na českém trhu a lídrem v oblasti rychloobrátkového zboží. Důležitý je pro nás i pocit, že děláme smysluplné věci , a to se týká i našich aktivit v oblasti vytváření sdílených hodnot (CSV) jako například iniciativa Nestle needs YOUth nebo program Nestlé Healthy Kids. Zavázali jsme se podnikat udržitelným a etickým způsobem a začínáme u každého z nás – recyklace odpadů, ocenění Voda v krajině, snižování soli v našich produktech apod. V neposlední řadě je to i naše iniciativa Nestlé needs YOUth, v níž pomáháme mladým lidem zlepšit své postavení na trhu práce prostřednictvím stáží, absolventských programů a kariérního poradenství. Pokud chcete poznat, jaká je u nás atmosféra a s jakými lidmi byste mohli pracovat, navštivte naše Nestlé Kariérní poradenství nebo se přijďte podívat na náš den otevřených dveří.

Více informací o tom, co studentům nabízí Nestlé najdete v sekci služeb na profilu společnosti Nestlé nebo na stránkách www.karieravnestle.cz

 

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]