Zájem škol o identifikační průkaz ISIC roste. Vydává jej již tisíc škol z celé České republiky

Společnost GTS ALIVE zaznamenala v roce 2019 historicky nejvyšší zájem o průkaz ISIC, který kromě vysokých škol vydává pro studenty a žáky i 700 středních a 300 základních škol v České republice. Celkový počet vydaných průkazů ISIC, ITIC a ALIVE tak vloni dosáhl neuvěřitelných 550 000 kusů.

Hodnota průkazů ISIC stále roste

Identifikační průkaz ISIC se stal dnes již neoddělitelným pomocníkem všech studentů a žáků, kteří oceňují jeho všestranné praktické použití nejen ve škole, ale také v dopravě či při uplatnění nároku na slevu u vybraných partnerů. V České republice a v dalších 127 zemích celého světa navíc mohou s průkazem kdykoliv prokázat status studenta.

Přelomový rok pro ISIC

„Rok 2019 považujeme z pohledu akceptace a vydávání průkazů ISIC a ISIC Školák za zcela přelomový. Zahájili jsme spolupráci s 245 novými školami a dosáhli tím pomyslné mety 1 000 základních a středních škol,“ uvádí k historickému milníku ředitel GTS ALIVE Radek Schich a doplňuje, „především o segmentu středních škol můžeme odvážně říci, že zde ISIC vydáváme již skoro všem studentům. Školy samy nás kontaktují, protože nechtějí být těmi posledními.“

Podle Radka Schicha je stoupající počet držitelů průkazu ISIC skvělou zprávou také pro samotné partnery, kteří se rozhodli podpořit studenty formou benefitů. Umožňuje jim totiž lépe komunikovat s mladou cílovou skupinou, více reflektovat její potřeby a tím flexibilně upravovat nabídku.

Díky stoupajícímu počtu partnerů a škol může identifikační průkaz ISIC plnit i nadále svou hlavní úlohu: ZLEPŠOVAT STUDENTSKÝ ŽIVOT.

Autor
Veronika Vlachová