Tankujte levnější pohonné hmoty po celý rok.

Na nás žádné akce a hrátky se slevami neplatí, s tankovací kartou DFC můžete tankovat pohonné hmoty celoročně. A s průkazy ISIC, ITIC, IYTC a ALIVE, pořídíte slevovou kartu DFC BONUS zdarma.

Slevy s DFC

Letošní letní sezona je nenávratně pryč, ale jistě jste už začali přemýšlet, kam jste vlastně loni uklidili výbavu na hory. Tak až si vzpomenete, nezapomeňte si do peněženky vzít slevovou tankovací kartu DFC. Bude se Vám hodit, až po cestě zastavíte u některé z benzínek, které jsou zahrnuty v celorepublikové síti, pro poskytování slev DFC. Zde je mapa pokrytí, kde jsou vyznačeny všechny zmíněné čerpačky.

Na každý natankovaný litr pohonných hmot získáte slevu 0.30 až 1 Kč. Ale pozor, bude to chtít cash, ano platba v hotovosti je nutností.

Funguje to skvěle. Slevu dostanete ihned po natankování. To je popsáno na našem webu zde.

Aby se obsluha čerpací stanice dozvěděla o tom, že slevu na tankování chcete, stačí jí podat vaši slevovou kartu DFC BONUS. Ta je oranžová (či vyvedená v šedém designu) a má magnetický proužek. Kartu jednoduše a zdarma objednáte formulářem na stránkách levného tankování. To zvládne každý.

Autor
Veronika Vlachová