226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Chytrý student potřebuje chytrý telefon

O chytrých telefonech toho bylo napsáno už hodně. Na trhu je široká škála různých telefonů a někdy bývá těžké si vybrat. Zajímavými zařízeními pro studenty jsou telefony Prestigio MultiPhone 8400 a 8500.

Oba jsou vybaveny operačním systémem Windows Phone, ve kterém si můžete upravit úvodní obrazovku podle svých preferencí. Nejedná se jen o barvu, ale také o možnost připnout si své oblíbené aplikace a především kontakty. Nebude pro vás problém snadno sledovat dění kolem vás, ať už se jedná o rodinu, kamarády, spolužáky nebo zajímavé lidi na sociálních sítích. Díky aktivním dlaždicím vašich nejoblíbenějších aplikací získáte přehled o nejnovějších událostech, e-mailových zprávách nebo aktuálním počasí.

Díky integraci Microsoft Office do telefonu můžete upravovat, vytvářet nebo sdílet dokumenty, prezentace a výpočty v Excelu přímo ze svého telefonu a s jistotou, že dokumenty budou vypadat stejně na dalších zařízeních. Samozřejmostí je dostatečně velký displej, díky kterému si budete moci lépe užít hraní her nebo rychle dokončit školní úkol. Díky 8 MP kameře budete moci pořizovat pěkné fotky a videa, která můžete okamžitě sdílet s přáteli na úložišti OneDrive. Slot na paměťovou kartu udělá z vašeho telefonu multimediální přehrávač hudby a videí, takže o zábavu bude postaráno. Možnost vložení 2 SIM karet bude optimalizovat náklady na volání a váš studentský rozpočet.

ISIC a Prestigio nyní přináší telefony a tablety za super slevy! Například MULTIPHONE 8500 DUO exkluzivně pro držitele průkazu ISIC za pouhých 3 290 Kč!

Podívejte se na aktuální výhodné nabídky Prestigio telefonů a tabletů na stránkách ISIC.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]