226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Chystáte se na MFF do Varů? Nevynechte Vodafone pláž!

Bez pravidelného načerpání energie pro další kolo si filmový maraton neužijete naplno. Svoje baterky můžete nabít na pláži Vodafonu: Free Zone 4G LTE, čeká vás tu i občerstvení a banda skvělých lidí jako Ben Cristovao nebo třeba Fallenka.

Je dobré se v průběhu festivalové podívané na chvíli zastavit a třeba se i podělit o své zážitky. Mezi filmy si můžete zaskočit na speciální pláž, kterou najdete hned na Vřídelní Kolonádě. Můžete tu nabít své telefony a hlavně dobít v pohodlné relax zóně i sami sebe. Ve Free Zone 4G LTE si navíc vyřídíte, co je třeba – hodíte na instáč selfíčko s Jeanem Reno nebo Benem, ohodnotíte právě zkouknutý film a domluvíte si sraz se svojí partičkou. Na to, co vás tady všechno čeká, se můžete mrknout na www.vodafone.cz/vary.

VF_PR čl. 1_07 2016_obr. 1

Na pláži to žije všech osm dní, a to od desáté ranní až do devíti do večera. Festivalový písek rozvlní koncerty a rozvíří zajímavým povídáním samí skvělí lidé: Ben Cristovao, youtubeři Fallenka a Martin Rota nebo třeba písničkář Voxel. Správní geekové si pak můžou zapařit třeba CSko proti streamerovi Deethanovi. Zkrátka relax, jak má být!

VF_PR čl. 1_07 2016_obr. 2

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]