Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Chcete si užít léto a vydělat si peníze? Přijďte do Aquapalace Praha!

Léto a prázdniny jsou za dveřmi a vy už máte spoustu plánů, ale nevíte, kde na ně vzít peníze? Chcete navštívit vaše oblíbené festivaly, zajet si na výlety, užít si párty s kamarády? Pak by se nějaká ta korunka navíc rozhodně hodila.

„Loni jsem hledala přivýdělek na léto a hodně jsem přemýšlela, co by mě vlastně bavilo a kde bude v práci také trochu zábava,“ přiznává Lenka Panošová, která se i letos vrátila do Aquapalace Praha na letní brigádu. „Nejvíce oceňuji, že jsme tu skvělý tým. Už od prvního dne mě kolegové animátoři vzali mezi sebe a se vším mi pomohli, poradili. A navíc jsem si mohla po práci i zaplavat, užít si léto jak se patří,“ usmívá se Lenka.

Jak se přihlásit?
Letní brigády a sezonní práce jsou zajímavé nejen pouze studenty, ale i pro ty, kteří delší dobu marně shánějí místo na plný úvazek. „U nás hledáme servírky, číšníky, plavčice, plavčíky, ale také animátory a další,“ informuje nás Daniela Mesárošová, Project manažerka Aquapalace Praha a dodává, že nejlépe si uděláte přehled, když navštívíte CareerDay v neděli 21. 5. mezi 11.00 a 15.00 hodinou v pražských Čestlicích. „Nezapomeňte doma plavky, protože po vaší aktivní účasti na CareerDay vás pozveme na pořádnou koupačku zdarma,“ láká nás Daniela.

Jsme skvělý tým
Je jedno, jestli jste zrovna ukončili školu nebo již máte delší pracovní zkušenosti. „U nás hledáme komunikativní lidi. Vyberete si práci podle vašeho přání, co vám bude vyhovovat. A my vám se vším poradíme. Jsme tu skvělý tým,“ říká Simona Zmanenáčková, Personalistka Aquapalace Praha. A pokud budete chtít zůstat i po létě, není problém.

Líbila by se vám práce v Aquapalace Praha, ale nemůžete v neděli 21. 5. dorazit? Nevadí.

Pošlete nám svůj životopis e-mailem a my se vám ozveme.

Související články