226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Chcete nové slevy v McDonald´s? Stačí říct!

Aby pro vás byla nabídka ISIC stále zajímavá, plánuje ji McDonald´s obměnit. A na vašem názoru samozřejmě záleží. Chcete zvýhodněnou cenu třeba McWrapu nebo MilkShaku? Napište to v krátkém dotazníku, a ještě můžete za odměnu vyhrát zajímavou cenu.

Zvýhodněné menu v McDonald´s patří mezi oblíbené a často využívané ISIC slevy. Jestli také patříte mezi jeho pravidelné návštěvníky, možná jste se už Big Macu s hranolkami nebo McMuffinu s cappuccinem tak trochu přejedli. Proto se McDonald´s rozhodl svou zvýhodněnou nabídku pro držitele průkazů ISIC obměnit. A ptá se vás, na co máte chuť.

mcD_kartagoJestli chcete rozhodovat o nových slevách v McDonald´s, vyplňte tento krátký dotazník: https://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/pruzkum-mezi-studenty-mcdona/. McDonald´s pro vás navíc připravil 25 dárkových karet jako poděkování za váš čas strávený vyplňováním. Každá karta má hodnotu 200 Kč a platí v kterékoliv restauraci McDonald´s. Stačí na konci dotazníku zadat svou e-mailovou adresu a mít trochu štěstí. Vyhrává totiž každý dvacátý (maximálně 25 výherců).

Dotazník můžete vyplňovat do 29. 7. 2015. Poté je ISIC vyhodnotí a kontaktuje výherce dárkových karet. Nová nabídka slev pro držitele průkazů ISIC by se měla v restauracích McDonald´s objevit do konce tohoto roku.

[dt_button size=“big“ animation=“none“ icon=““ icon_align=“left“ color=““ link=“https://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/pruzkum-mezi-studenty-mcdona“ target_blank=“true“]VYPLNIT DOTAZNÍK[/dt_button]

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]