226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Chcete levný počítač s Windows 10? Tak si pospěšte!

Microsoft plánuje výrazné zdražení levných zařízení s Windows. Neodkládejte nákup nového notebooku na později, zaplatíte více!

Častým tématem posledních let je zdražování vinou stále stoupajícího kurzu amerického dolaru vůči české koruně. To se samozřejmě nevyhýbá ani elektronice, která se v drtivé většině nakupuje právě v dolarech.

Nepříjemnou zprávou je, že má dojít k dalšímu skokovému zdražování. To se bude tentokrát týkat nejlevnějších zařízení s operačním systémem Windows. Microsoft totiž oznámil, že změní svou licenční politiku pro levné notebooky, počítače a tablety, které by tak mohly podražit až o 40 %!

Pokud plánujete koupi nového notebooku nebo počítače ke studiu, teď je ideální možnost. Obchody stále mají zásoby za staré ceny, avšak tempo, s jakým se zařízení vykupují, neustále roste. K úplnému vyprodání by mohlo dojít již za několik týdnů, poté dojde k nutnému zdražení.

Dobrá zpráva však je, že každé zařízení s Windows 7, 8 nebo 8.1 dostane zdarma upgrade na Windows 10, a to až po dobu jednoho roku od uvedení. Chcete-li mít moderní stroj za skvělou cenu, nákup rozhodně neodkládejte a vyřešte ho co nejdříve. Třeba na Alza.cz, kde můžete jako studenti využít zvýhodněných cen a speciálních akcí. K vybraným notebookům, počítačům nebo zařízením 2 v 1 navíc dostanete zdarma i Office 365!

[dt_highlight color=“#4ebcbd“]ISIC TIP: Aktivujte si studentský ceník a získejte ještě výhodnější cenu! [/dt_highlight]

 

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]