226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Chcete jíst zdravě? Nejlepší potraviny seženete s 20% slevou v HERBAL GARDEN!

Nově otevřená prodejna HERBAL GARDEN nabízí největší výběr zdravé výživy v Praze. V samém centru pražské metropole v Jungmannově ulici 16, najdete obchůdek plný kvalitních produktů zdravé výživy a doplňky stravy od známých a prověřených českých i zahraničních výrobců. Máte ISIC nebo ALIVE kartu? Tak to u nás nakoupíte ještě se slevou 20%.

Produkty, které si zamilujete

Chroustáte rádi po večerech kustovnici nebo pražená slunečnicová semínka? Rádi vaříte z konopného oleje? Nebo se staráte o svoji pleť s pomocí tee tree oil nebo medových tělových mlék? To všechno a ještě více nabízíme u nás v HERBAL GARDEN. Široké spektrum oříšků, semínek, klíčků, medu, konopných produktů, zelených potravin, bezlepkových produktů, sušeného ovoce, čajů, kaší, sušenek, těstovin, produktů přírodní kosmetiky a doplňků stravy zakoupíte v naší zelené prodejně.

Dejte sbohem nekvalitní svačince

Na prodejně je pro vás k dispozici bohatá škála proteinových, RAW, ovesných, konopných nebo energetických tyčinek, které zaženou váš hlad a doplní potřebnou energii. Seženete tam vynikající tyčinky Quest bar, které jsou HITEM letošního roku. Quest bar obsahují vysoce kvalitní biologicky dostupné bílkoviny, vysoký obsah vlákniny, velmi nízký obsah cukrů a žádné trans tuky.

Na své si tak přijdou jak milovníci zdravého životního stylu, tak i vyznavači RAW potravin, vegetariáni nebo bezlepkáři.

Najdete nás online

Výhodou je, že kompletní sortiment najdete i na e-shopu www.herbal-garden.cz, kde si zboží můžete objednat přímo domů nebo vyzvednout osobně na prodejně každý pracovní den od 10 do 18 hodin.

Víte, proč je dobré pít čaj? Nebo že tak populární mladý ječmen obsahuje 4x více vápníku než mléko a 22x více železa? Přečtěte si to na facebooku Herbal Garden, kde vám přinášíme informace o produktech, akcích a zajímavosti ze světa zdravé výživy.

HG logo

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]