Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Cestujte v létě RegioJetem s 20% slevou!

Léto je jako stvořené pro poznání nových míst! S RegioJetem si letos můžete užít cestování plnými doušky, protože pro držitele průkazu ISIC připravil 20% slevu na všechny vlakové a autobusové mezinárodní jízdenky.

Vyrazit můžete například do měst, které má RegioJet ve svém jízdním řádu nově. Tím je třeba bavorský Pasov, který leží kousek za českými hranicemi a přezdívá se mu město na soutoku 3 řek – do Dunaje se zde vlévá Inn a Ilz. Pasov je mezi turisty oblíbený pro svou malebnost a barokní architekturu. Dostanete se sem nejen z Prahy, ale i z Příbrami a Strakonic.

Novinkou je také autobusová linka do Banátu. Exoticky znějící historická oblast se dnes dělí mezi Maďarsko, Rumunsko a Srbsko a RegioJet sem jezdí hned do tří měst – do maďarského Segedínu a rumunských měst Arad a Temešvár. Zatímco Arad je pevnostní město a potěší milovníky vojenské historie, Temešvár i Segedín nabízí architekturu z dob Rakouska-Uherska.

RegioJet uspokojí i milovníky hor, kteří mají ty české už projité křížem krážem. Svézt se můžete žlutým vlakem do slovenské Štrby neb Popradu a pokračovat dál ve výstupu na slovenské i polské vrcholy Tater – zdolat můžete třeba Kriváň nebo Rysy. Ale i v údolí je krásně, za návštěvu rozhodně stojí Štrbské pleso, druhé největší ledovcové jezero na slovenské straně Tater.

Sleva platí na odjezdy od 1. 7. do 31. 8., v případě autobusů až do 30. 9. a to na jízdenky koupené on-line nebo na všech žlutých pobočkách. Pojeďte si na žlutých palubách užít léto!

Související články