226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Cestujte v létě o sto šest!

Léto už klepe na dveře a pomalu se otevírají možnosti, jak strávit prázdniny, dovolenou a veškeré Vaše volné chvíle. Pokud sedíte ve škole či kanceláři jako na trní, máte cestovní horečku a dychtivě očekáváte chvíli, kdy se budete moci vydat křížem krážem, kam Vás jen nohy povedou, České dráhy pro Vás mají super nabídku, co Vám padne jako ulitá!

Pokud přemýšlíte nad tím, jak vyrazit na výlet, dopravit se do cíle pohodlně a výhodně, ČD Vám umožní kombinaci všeho a ještě něco navíc. Jezdit autem a letět letadlem je sice paráda, ale pokud chcete zažít ty správné pocity dobrodruha, není to to pravé ořechové. Vezměte batoh, svolejte přátele, naplánujte trasu do známa i do neznáma a pojeďte vlakem! Obujte si své oblíbené toulavé boty a vyrazte někam na zkušenou, abyste se mohli vrátit s kupou úžasných zážitků a měli o čem vyprávět. Na cestě po kolejích budete moci opět pocítit ten známý vítr ve vlasech nebo se Vám vybaví chuť babiččina koláče chladnoucího na plotně.

S Jízdenkou na léto teď máte skvělou příležitost navštívit všechny kouty ČR. Tato jízdenka se stane Vaším osobním a jedinečným vstupem k neomezenému cestování v tradičním či moderním duchu. Pokud jste držitelem ISIC průkazu nebo In Karty, získáte zvýhodněné jízdné na 7 dní jen za 690 Kč nebo na 14 dní jen za 990 Kč. Pokud byste cestovali vlakem bez výše zmíněných výhod, je možné si opatřit jízdenku za příznivou cenu 790 nebo 1 190 Kč. Více najdete na www.cd.cz/leto.

Probuďte v sobě dobrodruha! Neváhejte a získejte Jízdenku na léto již nyní v předprodeji nebo kdykoliv během prázdnin. Prožijte s ČD volné dny podle svých představ.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]