Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Cestujete v létě za brigádou do velkých měst?

Konec školního roku je tu a zbývají opravdu poslední dny školy. Každý ocení, že nemusí brzy ráno vstávat, chystat se a dobíhat autobus, aby dojel do školy včas na první hodinu. Jenže co když chcete i v létě dojíždět třeba na brigádu za studeňské ceny? Jak ušetřit na dopravě?

Jednou z nejdůležitějších a nejžádanějších výhod průkazu ISIC je STUDENTSKÉ JÍZDNÉ, které je platné po celý rok. Průkaz ISIC můžete využít jak v autobusech, tak i ve vlaku. Pak bych nějak pokračoval jízdenkou na léto. Člověk se nejen pokochá krajinou ubíhající za okénky vagonů a kupé, navíc má možnost se seznámit se spoustou lidí, kteří cestují s ním. Také rádi procházíte celým vlakem a díváte se do jednotlivých kupé? Zkuste skvělou akci od Českých drah Jízdenka na léto a v létě se nudit nebudete!

Preferujete dopravu na kole? Potom jistě využijete další vychytávku od Českých drah ČD BIKE, se kterým budete moci cestovat po ČR! České dráhy nabízejí v 98 cyklopůjčovnách ve všech krajích kvalitní horská, treková i krosová kola, ve 13 stanicích rovněž elektrokola a koloběžky.

Ve všech krajských městech (mj. Praha, Ostrava, Brno, Hradec Králové, České Budějovice, Liberec) můžete průkaz ISIC využít jako doklad o potvrzení o studiu při zakoupení studentského kuponu v MHD.

Slevu na cestování lze získat i pro cestu do zahraničí, jízdenky nebo letenky tak budete mít výrazně levnější.
Počet dopravců s využitím průkazu ISIC se stále zvyšuje. Aktuální zapojené dopravce můžete v na studentské jizdné.

Související články